Adi Opublikowano 23 Maja Opublikowano 23 Maja (edytowane) Witam szanowne grono jestem zmuszony pozbyć się omegi. Posiadam dużo części lub sprzedam w całości na części auto bez możliwości rejestracji z uszkodzonym silnikiem (pęknięty blok) może ktoś będzie chciał. Dwa zestawy kół na alusach fotele skórzane w dobrym stanie i dużo innych rzeczy Edytowane 23 Maja przez Adi
Misiek Opublikowano 23 Maja Opublikowano 23 Maja Prosimy dać foto omegi, parametry i ceny częściWysłane z mojego SM-S918B przy użyciu Tapatalka
Adi Opublikowano 26 Maja Autor Opublikowano 26 Maja Witam podaję aktualne części które są gotowe do sprzedania. Felgi z oponami wymiar 250/55 R17 cena 600pln fotele skóra dobry stan nie poprzecierane, fotele przednie elektryczne cena 500pln Posiadam błotniki przód lewy prawy w dobrym stanie bez w gniotów i rdzy po 140pln sztuka. Mam dużo części jeżeli ktoś będzie czegoś potrzebował proszę pisać
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się