Skocz do zawartości
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

s_mama_iwy i jej ośliczka 🔥❗


s_mama_iwy

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Tazz napisał(a):

Ja w 2013 roku jak wymieniałem szybe to płaciłem 950zl z wymianą. 

Wziąłem wtedy pilkingtona a miałem czujnik deszczu, wyglądała jak orginal 

20151003_154618-1.thumb.jpg.79ff155f4da45e2c69fbcf6b577491f3.jpg

Ja nie mam czujnika deszczu to będzie może łatwiej i taniej.

Pamiętam, że do Omegi B 95r. Jak wymieniałam szybę z niebieskim paskiem żeby była to zapłaciłam 350 zł. I to było w w marcu 2020. Tydzień przed tym jak ją rozbiłam. 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszlym roku placilem 1200 za szybe z wymiana ciezko bedzie cos taniej znalezc moim zdaniem ale to jedyna sluszna opcja 🙂 zadne uzywki, ewentulanie nowa zeykla i oklejenie folia cameleon ale to tez do mnie nie przemawia bo myslalem to u siebie zrobic 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Grabarz napisał(a):

W zeszlym roku placilem 1200 za szybe z wymiana ciezko bedzie cos taniej znalezc moim zdaniem ale to jedyna sluszna opcja 🙂 zadne uzywki, ewentulanie nowa zeykla i oklejenie folia cameleon ale to tez do mnie nie przemawia bo myslalem to u siebie zrobic 🙂

troche mniej płaciłem ale ja miałem zamiennik ten co Sylwia a ty chyba Pilkingtona kupiłeś 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Grabarz napisał(a):

@s_mama_iwy a masz juz kogos kto podszybie ogarnie? 🙂

Nie mam. Nie będę go robić poprostu. Może przyjdzie kiedyś jej czas, by jeszcze walczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to szkoda nowej szyby pakować, bo i tak pęknie za miesiąc czy dwa, niestety, przerabialem temat dwukrotnie i przestrzegam przed tym zeby zaoszczedzic dodatkowe koszty :) tymbardziej ze masz sztywniejsze zawieszenie wiec to dziala na niekorzysc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Grabarz napisał(a):

No to szkoda nowej szyby pakować, bo i tak pęknie za miesiąc czy dwa, niestety, przerabialem temat dwukrotnie i przestrzegam przed tym zeby zaoszczedzic dodatkowe koszty 🙂 tymbardziej ze masz sztywniejsze zawieszenie wiec to dziala na niekorzysc

Musze mieć czym jeździć a zbliża się przegląd w marcu, więc muszę ją wymienić.

W poprzedniej omedze też mi pękła szyba a podszybie było zdrowe, więc to wcale nie wyrok. Nasze łódzkie drogi tak tez mogą działać... Stan jest tragiczny. Sztywne zawieszenie właśnie również dobrze obrywa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w be tak nie gnily bo podszybia ida na dawce do efelki :) zresztą jak wyjma Ci szybe to będzie widać co jest :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Grabarz napisał(a):

Ale w be tak nie gnily bo podszybia ida na dawce do efelki 🙂 zresztą jak wyjma Ci szybe to będzie widać co jest 🙂

No dokładnie 😊

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załatw sobie lewy przegląd jak masz nie robić podszybia. graba dobrze pisze. Chociaż u mnie był brak podszybia. Wyczyścili, odbudowali klejem. I na ten klej jeszcze raz dali klej i wkleili. Trzymało parę lat. Ale to trzeba zadać sobie pytanie co z tą Omega będzie i wtedy podejmować kroki. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Vision95 napisał(a):

Załatw sobie lewy przegląd jak masz nie robić podszybia. graba dobrze pisze. Chociaż u mnie był brak podszybia. Wyczyścili, odbudowali klejem. I na ten klej jeszcze raz dali klej i wkleili. Trzymało parę lat. Ale to trzeba zadać sobie pytanie co z tą Omega będzie i wtedy podejmować kroki. 

Jak narazie to nie wiem co z nią będzie. 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

To były piękne 4 latka z Omcią. 

Omcia wraca do swojego starego miejsca zamieszkania do Trzebicy do poprzedniego właściciela...@OMEGATOR w Twoje rejony.

Już na początku lipca odjedzie spod naszego domu trafiając w dobre miejsce gdzie będzie odremontowana i pójdzie pod kocyk do garażu. ❤️ 

Przynajmniej wiem, że nikt jej nie będzie upalał, bo wiadomo jak Omegi potrafią być traktowane...

Także już dziś w sumie mogę napisać...:

Proszę o zamknięcie tematu 💪🔥

  • Zmieszany 1
  • Smutno mi 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na prośbę autora zamykam temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Misiek zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...