Skocz do zawartości

Omegi zgłoszone do konkursu foto miesiąca "Sierpień 2024" - kliknij zdjęcie aby powiększyć

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpeg5.jpg

Cieknący zbiornik od spryskiwaczy.


Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicz

Siema jak w temacie. Dzisiaj zauważyłem taki problem. W sumie nigdy go nie miałem. W tej omedze musiałem wymienić pompkę bo przestała pracować i od tamtej pory raz na jakiś czas coś się dzieje. Wkładając i wyciągając temat ucicha ale tylko na jakiś czas. Może miał ktoś taki problem ??? Są do tego jakieś uszczelnienia czy po prostu potrzebuje nowej pompki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicz
1 godzinę temu, OMEGATOR napisał(a):

A co wkładasz i wyciągasz 🤣 Może wystarczy zmienić tą gumkę 😁 na uszczelnieniu.

No pompkę 😂 nie wiem czy tam koncowca w pompce jest ułamana i czy wylatuje płyn tędy czy po prostu uszczelnienie zdechlo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Klubowicz
3 godziny temu, Vision95 napisał(a):

Siema jak w temacie. Dzisiaj zauważyłem taki problem. W sumie nigdy go nie miałem. W tej omedze musiałem wymienić pompkę bo przestała pracować i od tamtej pory raz na jakiś czas coś się dzieje. Wkładając i wyciągając temat ucicha ale tylko na jakiś czas. Może miał ktoś taki problem ??? Są do tego jakieś uszczelnienia czy po prostu potrzebuje nowej pompki 

Zawsze możesz wsadzić na uszczelniacz to np wurth masa klejąnco  uszczelniająca k+d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Klubowicz
37 minut temu, Dandi napisał(a):

Zawsze możesz wsadzić na uszczelniacz to np wurth masa klejąnco  uszczelniająca k+d

W sumie też nie głupie, narazie ruszyłem delikatnie góra/dół i przestało więc na tą chwile temat rozwiązany. Jeżeli objawy powrócą to postaram się zrobić jakąś relacje jak to rozwiązałem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Zdjęcia innych aut zgłoszone do konkursu foto miesiąca "Sierpień 2024"

10.jpg11.jpg

 

×
×
  • Dodaj nową pozycję...