Skocz do zawartości

Ankieta odnośnie II zlotu

Kliknij

Omegi zgłoszone do konkursu foto miesiąca "Lipiec 2024" - kliknij zdjęcie aby powiększyć

1.jpeg2.jpg3.jpg

Waga udostępnianych materiałów


Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicz

Witam wszystkich. Czy jest możliwość techniczna, aby utworzyć na forum miejsce, w którym możnaby wrzucać filmy, które ważą do 3GB? Posiadam sporo filmów z amatorskiego driftu Omegą, no ale ze względu na ograniczenia niestety nie jestem w stanie ich zamieścić.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Klubowicz

@Gabryl wrzuć na YouTube z oznaczeniem filmu niepublicznego bodajże i może udostępnij linki??? 

@Misiekczy wklejony link z YouTube zrobi miniodtwarzacz???? 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
W dniu 7.07.2023 o 15:27, Gabryl napisał(a):

Witam wszystkich. Czy jest możliwość techniczna, aby utworzyć na forum miejsce, w którym możnaby wrzucać filmy, które ważą do 3GB? Posiadam sporo filmów z amatorskiego driftu Omegą, no ale ze względu na ograniczenia niestety nie jestem w stanie ich zamieścić.

 

Tu na forum to słabo tak jak napisałeś ze względu na wagę. Wiążą się z tym późniejsze opłaty za ES jak i za miejsce na serwerach Amazon.

W dniu 7.07.2023 o 22:01, Vision95 napisał(a):

@Gabryl wrzuć na YouTube z oznaczeniem filmu niepublicznego bodajże i może udostępnij linki??? 

@Misiekczy wklejony link z YouTube zrobi miniodtwarzacz???? 
 

Jak najbardziej można wrzucać na YT a tu link wklejać. Wtedy pokaże się po prostu okno do odtwarzania takie jak na YT. Także można to odtworzyć z poziomu forum np filmik z mojego kanału na YouTube:

 

 

  • Lubię to 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Misiek przypiął/eła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...