Skocz do zawartości

Ankieta odnośnie II zlotu

Kliknij

Omega B klimatronik. Tylko gorące powietrze


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Problem z klimatronikiem. Nie ważne jakie zadam mu ustawienia wieje tylko gorącym powietrzem. Jakiś pomysł od czego można zacząć? Wcześniej wszystko działało. Auto stało 4 miesiące, wiem że panel był wyciągany do wymiany podświetlenia. Pozdro 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Klubowicz

Jaki panel ? Wgl, jaka klima. Powiedz coś więcej. Automaty/linki? Wyślij zdjęcie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Klubowicz

W B za to bardzo często odpowiada czujnik który jest w nim zamontowany już miałem tak kiedyś podobnie jak ty wymieniłem i jest do dziś ok.

Jak coś mam z dwa komplety lkimatroników więc mogę ci jeden wysłać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Klubowicz
1 minutę temu, Dandi napisał(a):

W B za to bardzo często odpowiada czujnik który jest w nim zamontowany już miałem tak kiedyś podobnie jak ty wymieniłem i jest do dziś ok.

Jak coś mam z dwa komplety lkimatroników więc mogę ci jeden wysłać 

Zanim na pałę będzie wymieniał czujniki, pasuje sprawdzić kompem jaka temp pokazuje ??

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Klubowicz

Jeszcze opcja jest że klapka nie chodzi ale to by trzeba było posłuchać lub zajrzeć jak radio by było wyjęte  wymiana czujnik to 5min roboty a on odpowiada bardzo dużo za to bo nie widzi temperatury zwłaszcza że panel był wyciągany jak napisałeś 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Klubowicz

Jeśli zdejmowany był panel to sprawdź wężyki podciśnieniowe, czy któryś nie spadł lub nie został przygnieciony w czasie montarzu

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...