Skocz do zawartości

Omegi zgłoszone do konkursu foto miesiąca "Sierpień 2024" - kliknij zdjęcie aby powiększyć

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpeg5.jpg

Czy ktoś zna Omege z ogłoszenia.


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć i czołem kluski z rosołem 😛

Czy ktoś z Was zna Omegę z tego ogłoszenia ? Igły się nie spodziewam za tą cene, bo i tak jest poniżej mojego zakładanego budżetu na Bfl V6, ale może ktoś wie o niej coś więcej, pisałem już ze sprzedającym twierdzi, że blacharsko jest OK, progi, podłoga, podłużnice całe, ma parę wrzodów na nadkolach, nie wie jak z podszybiem, ale szyba zmieniana przez poprzedniego właściciela, więc może i podszybie zrobione.

Kusi mnie ze względu na to, że to 3.2, ma szperę i wypas nie jest tragiczny, no i BBK z przodu 🙂

Link: https://www.olx.pl/d/oferta/opel-omega-3-2-v6-benzyna-lpg-sedan-CID5-IDYL1Cs.html?isPreviewActive=0&reason=observed_ad&sliderIndex=0

Pozdro i z góry dzięki za odzew 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Siemandero. Nie kojarzę jej. Natomiast czy faktycznie blacharsko jest ok to ciężko stwierdzić. To że sprzedający napisze że coś tam jest ok itp itd to średnio do mnie przemawia. Nie ma to jak jechać i zobaczyć na własne oczy. Nie wiem jak daleko masz do niego. Napisz żeby Ci wysłał parę zdjęć (tylko nie z kalkulatora jak to jest w ogłoszeniu) nadkola, wnęki koła zapasowego podłużnic, grodzi co prawda od zewnątrz tam gdzie potrafi naprawdę gnić. Słyszałem nieraz że sprzedający (nie mam na myśli tego ogłoszenia) zapewniał że jest ok tu i tam parę nalotu w w rzeczywistości na miejscu lub po kupieniu rozczarowanie. Ja wiem że cena jest tu też wyznacznikiem albo może być. Ale za coś płacisz. Możesz kupić igłę za niską cenę, która będzie w dużo lepszym stanie niż te za 15k i na odwrót. Także to taka loteria wg mnie. Omega swoje lata niestety już ma..... I nie patrz że ma szperę czy jakieś inne wyposażenie np silnik. Teraz jak bym miał kupować omegę to na blacharce bym się skupił a w drugiej kolejności brał wyposażenie. Niech zdjęcia porobi i daj je tutaj

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Misiek, właśnie najbliżej do Gościa nie mam, bo 300 kilosów jedną stronę, a nie chciałbym wysiąść z Pkp, lub z samochodu zobaczyć resztki czegoś przypominającego samochód i odwrócić się i wracać z niczym do domu. A z obietnic i opisów sprzedających, a zderzeniem z rzeczywistością zdaje sobie sprawę. Napiszę do Gościa o więcej zdjęć i zobacze jak to wygląda.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
@Misiek, właśnie najbliżej do Gościa nie mam, bo 300 kilosów jedną stronę, a nie chciałbym wysiąść z Pkp, lub z samochodu zobaczyć resztki czegoś przypominającego samochód i odwrócić się i wracać z niczym do domu. A z obietnic i opisów sprzedających, a zderzeniem z rzeczywistością zdaje sobie sprawę. Napiszę do Gościa o więcej zdjęć i zobacze jak to wygląda.
No właśnie. Ciśnij go o zdjęcia. Częste się zdarza tak że ładne "okazy" są daleko od nas. Jednak być może jest tak jak autor ogłoszenia napisał.

Wysłane z mojego SM-S918B przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba można już usunąć temat 😛 Z mojej strony ten egzemplarz jest nieaktualny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Klubowicz
W dniu 16.02.2024 o 16:47, Marros napisał(a):

Chyba można już usunąć temat 😛 Z mojej strony ten egzemplarz jest nieaktualny.

Rzucisz więcej info co z nią? Bo też mi po głowie chodziła 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprosiłem o lepsze zdjęcia w dzien i zdjęcie wnęki koła zapasowego, w zamian dostałem zdjęcia robione pod słońce na których mało co widać, a zdjęcia wnęki brak. Więc zwyczajnie nie chce mi się gonić 300 kilosów, żeby się rozczarować. A tymbardziej mam na oku już fl,ke 2.6 sporo bliżej 🙂 muszę tylko wykurować przeziębienie i mam nadzieję, że uda mi się ją kupic 🙂

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Najwidoczniej ludziom nie zależy na sprzedaży. Nie rozumiemiem tego.

Kurde, wstawiam auto na sprzedaż i daje wszystkie info i możliwie dobrej jakości zdjęcie. I do tego wszelka odpowiedź na potrafią sprzedającego jak i dosłanie zdjęć wysokiej jakości, bo może będzie chciał inne, dodatkowe....

No jak można dać zdjęcie pod słońce..... no najwydoczniej ma coś do ukrycia albo nie chciałby abyś zobaczył to czego nie powinieneś zobaczyć ;)

Wysłane z mojego SM-S918B przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak zobaczyłem strasznie zaparowaną przednią szybę, a reszta idealnie przejrzysta 🙂 Więc podszybia raczej brak... Też nie rozumiem takiego podejścia do sprzedaży czegokolwiek nie tylko samochodu.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za post pod postem.

Widziałem, że ta 3.2 już poszła, gość ją wystawiał już na grupach Omegowych.

A u mnie póki co 2.6 nie będzie, zanim się wykurowałem zdążyła się sprzedać, więc albo czekam na kolejną 2.6/3.2 albo skończy się na czymś innym 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Dobrze by było jakby gdzieś w Twojej okolicy taki egzemplarz trafił. Wtedy byś go w realu ocenił czy warto brać

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

Zdjęcia innych aut zgłoszone do konkursu foto miesiąca "Sierpień 2024"

10.jpg11.jpg

 

×
×
  • Dodaj nową pozycję...