Skocz do zawartości
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Ankieta na temat II Zlotu


Misiek

Ocena II Zlotu  

8 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Organizacja zlotu

    • Słaba
      0
    • Dobra
      2
    • Bardzo dobra
      6
  2. 2. Miejsce

    • Jest OK
      0
    • Mogłoby być w innym miejscu
      4
    • Nie zależy mi na tym
      4
  3. 3. Wrażenia ogólne

    • Negatywne
      0
    • Neutralne
      1
    • Pozytywne
      7
  4. 4. Czy zamierzasz przyjechać na następny zlot/inne wydarzenie organizowane przez Opel Omega Team

    • Tak
      7
    • Nie
      1
  5. 5. Jak oceniasz nagrody za konkurencje (dyplomy, medale, puchary)

    • Słabe
      0
    • Dostateczne
      1
    • Bardzo dobre
      7
  6. 6. Czy Twoim zdaniem inne auta powinny brać udział w konkursach zlotowych Opel Omega Team

    • Tak
      5
    • Nie mam zdania
      2
    • Nie
      1
  7. 7. Czy żałujesz, że nie uczestniczyłeś (aś) w zlocie :(

    • Tak
      3
    • Nie
      0
    • Nie dotyczy - uczestnik zlotu
      5

Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 07.07.2024 o 21:59

Rekomendowane odpowiedzi

Komentarze odnośnie punktów ankiety pomogą nam w lepszej organizacji kolejnych zlotów.

Napiszcie w kilku słowach co Wam się podobało lub nie na zlocie.

Ankieta zostanie automatycznie zamknięta 7 lipca 2024

Dziękujemy 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Misiek promuje ten temat
  • Opel Omega Team przestał(a) promować i podpiął/eła ten temat

Pytania 1-3 i 5 są ciężkie do oceny dla tych co nie byli. Czytają tylko relacje i przeglądają fotki ze zlotu.

Co do udziału w konkursach aut innych marek. Tak, ale w oddzielnych kategoriach, tak jakby poza konkursami typowo Omegowymi. Czyli nie powinny rywalizować z samymi Omegami.

A co do konkursów typowo Omegowych, mam propozycję na konkurencję: "najbrzydsza Omega". Na bank wygram patrząc na Wasze dopieszczone furki 😉

Co do ośrodka czyli miejsca zlotu: oceniam tylko po fotkach, ale straszna betonoza, jak dzielnica bliźniaków, zero klimatu. Powtarzam jednak: nie byłem, oceniam z fotorelacji.

Edytowane przez KrzysztofTM
  • Lubię to 1
  • Dziękuję 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, KrzysztofTM napisał(a):

ale straszna betonoza, jak dzielnica bliźniaków, zero klimatu. 

Myślę, że wszystko zostało zapewnione z waszej strony co można było zrobić. Miejsce UP tak jak wspomniałem. Trawa nie beton. Domek drewniany z małym Grillem koło niego a nie restauracje i pizze. Ale Całościowo ok 😄 Do tych Aut właśnie nie mam zdania bo na początku byłem na nie. Ale jak zobaczyłem na żywo jak to się sprawdziło twierdze, że chyba ma to jakiś sens, Oczywiście biorąc pod uwagę że Omega to główne auto i główny powód do spotkań. Po za tym konkurencje te same tylko wyniki osobno i będzie git. 

  • Dziękuję 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, CzasiU napisał(a):

Jako że ja się tu mało udzielam to się oczywiście wypowiem. Bo jak wiadomo "Nie znam się, to się wypowiem" :11413233_872845936120813_1864894511_n:

 

Po 1 primo!

Ankieta nie jest anonimowa, @Misiek ma wgląd więc uważajcie jak głosujecie bo za rok możecie nie dostać akceptacji haha (Tak wiem, wiem że mam minusa) :classic_laugh:

 

Po 2 primo!

Co do Betonozy, to nie jest typowo ośrodek pod zloty samochodowe a bardziej wypoczynkowy. Ten ośrodek też jest świeży a teraz właśnie tak się buduje, bo ludzie mają spore wymagania. Jednemu nie pasuję dojazd bo ma być kostka a nie piach, drugi nie chce w lesie bo kleszcze, kuny, łosie i jenoty. Nie żyjemy już w latach 90tych czy 00, czasy się zmieniają i ośrodki dostosowują się do wymagań ludzi. Wracając do Niko, że jest Betonoza... za domkiem wąskich był spory kawałek trawy, obok plaży do siatki. Można tam było przenieś stoły i grilla a nie robić na kostce, a nie słyszałem żeby komuś ta kostka przeszkadzała... Na tej trawie i plaży to widziałem jedynie andrzeja który rowy kopał naj3#any :haha6:

 

I po 3 primo, ultimo

Nie przyjeżdżamy tam dla pieprzonych nagród czy dyplomów (bynajmniej ja). Psss, sprzedaje wam tipa... takie puchary i dyplomy możecie sami sobie kupić i wypisać. Tego nikt nie weryfikuje :hammer:

Zbieramy się tam żeby się spotkać, wypić i pobawić. Przypomnę że jeżeli chcecie jeszcze dodatkowych nagród osobno dla Omeg i innych aut to generuje to też koszta, więc wjazdówki będą droższe. W kategorii wydechu, Car Audio i innego typu po co rozdzielać to oddzielnie na Omegi i inne auta. Jaki to ma sems? Czy na prawdę chodzi o to żeby ktoś zgarniał po 5/7 dyplomów? Czy w ten sposób czujemy się jakoś wyżsi czy ważniejsi od innych. Ja mam to  w ( czyt. zbiegniew stonoga). Jak chcecie to mogę wam oddać swoje dyplomu, medale i @Misiek to zlicytuje a kasa pójdzie na rzecz klubu.

Poza tym rozdzielanie konkurenci na Omegi i inne auta to rasizm :230430359_fu2Ak:

Jesteśmy wszyscy równi do ch#ja. Powinno być tak jak jest Omegi zlotu, Inne auta zlotu a konkurencje dla wszystkich aut ot co. To jest tylko moje zdanie. Dziękuję skończyłem :coolio:

PS: jeżeli przeczytałeś cały ten wpis to serio k#rwa ci się nudzi, mi się nawet tego nie chciało czytać :classic_laugh:

Nie zgodzę się z tobą. Przede wszystkim nazywamy te wyjazdy zlotem ogólnopolskim Opla omegi żeby zdobywać nagrody i się spotkać i wychlać. Dyplomy nie są najważniejsze, ludzie są ważniejsi. Ale trzymajmy jakiś poziom. Przynajmniej  oficjalny bo do jakiegoś klubu dużego To nam jeszcze bardzo dużo brakuje. 

  • Lubię to 1
  • Dziękuję 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Misiek zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...