Skocz do zawartości

Omegi zgłoszone do konkursu foto miesiąca "Sierpień 2024" - kliknij zdjęcie aby powiększyć

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpeg5.jpg

Regeneracja zaciskow


Vision95

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicz

Ktoś się orientuje w temacie jakie są tłoczki do ori zacisków przód/tyl? 

Ktos się bawił w regenerację, rozruszanie na nowo? U mnie co chwila któryś tłoczek stoi dęba, jest to męczące….. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicz

Z tyłu większość posiada 40mm. 2.5 w dyszlu, 3.2V6 (nie wiem jak 2.6V6) miały tarcze wentylowane i tłoczki 42mm. Co do 2.5 nie wiem czy wszystkie miały 42. OA z kolei fi 38mm. Nie wiem jak jest z przodu.

Jeśli chodzi o regenerację to chyba lepiej zlecić jakiejś firmie, która się w tym specjalizuje, chyba że chce ci się grzebać przy tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Klubowicz
5 godzin temu, Gabryl napisał(a):

Z tyłu większość posiada 40mm. 2.5 w dyszlu, 3.2V6 (nie wiem jak 2.6V6) miały tarcze wentylowane i tłoczki 42mm. Co do 2.5 nie wiem czy wszystkie miały 42. OA z kolei fi 38mm. Nie wiem jak jest z przodu.

Jeśli chodzi o regenerację to chyba lepiej zlecić jakiejś firmie, która się w tym specjalizuje, chyba że chce ci się grzebać przy tym.

Ale przód tył 42mm? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Klubowicz

Niestety nie mam. Odpukać nigdy nie miałem problemów z zaciskami 😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Klubowicz
6 minut temu, Gabryl napisał(a):

Niestety nie mam. Odpukać nigdy nie miałem problemów z zaciskami 😊

No ja właśnie mam problem i borykam się z rozwiązaniem. Czy regenerować czy po prostu kupić nowe. Opinie podzielone są na ten temat. Ogólnie myślałem nad swapem jakiś większych tarcz ale koszty wg. Mnie są za duże za takie coś…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wątek nie jest aktualizowany od pewnego czasu. Zalecamy jego kontynuację. Administracja forum
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Zdjęcia innych aut zgłoszone do konkursu foto miesiąca "Sierpień 2024"

10.jpg11.jpg

 

×
×
  • Dodaj nową pozycję...