Skocz do zawartości
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Blue Berti Bertone by Pejdzel


Pejdzel

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Misiek napisał(a):

Na wszystko masz odpowiedź widzę 😛  Czekam na odpowiedź właściciela .... 😉 

zgadzam nie w sedanie beton

u to mnie denerwuje i najchętniej zrobił bym tak samo beton

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Zbieranie pakietu to trochę jak zbieranie pokemonów są rzadsze i te mniej.

Niby grill miał być najprostszy dlatego został na koniec ale trafiłem na lukę.

cóż cena wyskoczyła kilkukrotnie w górę ale udało się co prawda potrzebował miłości.

IMG_2607.PNG.8cc31ea5429e186c7f63cc8656e18fca.PNGIMG_2606.PNG.688c01096968a43565ac37bf411fb449.PNG

 

Po okazaniu trochę czasu i miłości czyli rozebrany na części pierwsze doszorowany i nałożony dresing do plastików

IMG_2631.JPG.8cc6b8917e20145ab0691e2fb57c1b66.JPG

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Teraz te pakiety wystrzeliły w górę, fajnie się będzie prezentować :classic_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, CzasiU napisał(a):

Teraz te pakiety wystrzeliły w górę, fajnie się będzie prezentować :classic_biggrin:

na szczęście wszystko co chciałem to jest. lusterka niestety agnieszka stwierdziła ze nie widać nic i nie ma opcji. w pakiecie jeszcze pozostaje lotka ala 2fast 2 furies ale temat odpuszczam, i cos tez malo spotykanego czyli grill zderzaka ale temat nie dostępny albo nieadekwatnie drogi juz od lat. nie mniej zderzak tył czeka, dokładka czeka na lakierowanie i bedzie tak na prawde komplet z wydechem felgami i grillem. zawsze to cos innego niz wszyscy co sie na opc i irka spuszczają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwię się, te lusterka nawet w Omedze są bardzo małe. Fajnie wygląda ale słabo spełniają swoje zadanie. To widzę trochę pracy cię czeka przy niej 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, CzasiU napisał(a):

Nie dziwię się, te lusterka nawet w Omedze są bardzo małe. Fajnie wygląda ale słabo spełniają swoje zadanie. To widzę trochę pracy cię czeka przy niej 😁

Przy omedze są takie same nr części jest ten sam tylko adapter do budy jest inny. Ale co kto lubi. Lusterka stz i tak są większe jak to co miała w Peugeocie no ale życie, tak czekam na temperatury to pomaluje co trzeba i założę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

dobra niby nic sie nie dzieje ale to dobrze bo znaczy ze nie ma awari. ale w końcu asterix nie straszy kratką ściekową zamiast grilla wiec nie ma wstydu postawić 2gie auto obok.

teraz czekam na pogodę żeby malować pakiet i założyć już letnie

IMG_2820.jpg.dae0f466462d3a61322ac2f965689d5f.jpgIMG_2818.jpg.62bf1dd5b637d33f5f8945e4e675c878.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

mały wielki sukces, ponieważ chińskie niebieskie podświetlenie które było wizją poprzedniego właściciela działało dość sporadycznie i nieprzewidzianie w końcu się zabrałem są zrobienie tego po swojemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie świeci :classic_biggrin:

Ja u siebie w Omedze muszę się wziąć za wymianę żarówek ale jak zwykle nie ma kiedy :classic_happy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, CzasiU napisał(a):

Ładnie świeci :classic_biggrin:

Ja u siebie w Omedze muszę się wziąć za wymianę żarówek ale jak zwykle nie ma kiedy :classic_happy:

no jest to temat rzeka. w astrze masz od podświetlenia takie jak w omegach od kontrolek. ja zamówiłem na aliexpress po prostu biłem ledy po zabawie z doginaniem styków działa jak nalezy. na pewno jest lepiej jak niebieski led i nie wariuje. a dodatkowo świeci mocniej i czysto.

a moim zdaniem robienie całego podswietlenia w danym kolorze powinno zostac w latach 2000. 

Orginalny biały zwykły z rzarówni zamieniłem na zmny biały co odświerzyło troche zegry ale nie jest to przesada.

 

z reszta zalezy do jakiego aut w omie tez mam biały led i w jednej i 2. ale do b w drógą strone spowrotem zmieniałem na bursztyn zeby pasowało do wszystkiego innego. szkoda ze klimatronik ma podswietlenie pod szklem wyswietlacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.02.2024 o 11:17, CzasiU napisał(a):

Ładnie świeci :classic_biggrin:

Ja u siebie w Omedze muszę się wziąć za wymianę żarówek ale jak zwykle nie ma kiedy :classic_happy:

Chyba szybciej bym osobiście zmienił u CB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.02.2024 o 19:38, Pejdzel napisał(a):

mały wielki sukces, ponieważ chińskie niebieskie podświetlenie które było wizją poprzedniego właściciela działało dość sporadycznie i nieprzewidzianie w końcu się zabrałem są zrobienie tego po swojemu.

Oczy mnie bolą jak patrzę na krzaki w TID 😄 Weź to ogarnij

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Misiek napisał(a):

Oczy mnie bolą jak patrzę na krzaki w TID 😄 Weź to ogarnij

mam ci go zapakować ogarniesz go?

to niestety nie kwestia nie dociśniętej taśmy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pejdzel napisał(a):

mam ci go zapakować ogarniesz go?

Zarobiony jestem ....

1 minutę temu, Pejdzel napisał(a):

to niestety nie kwestia nie dociśniętej taśmy

Rozbierałeś to w ogóle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Misiek napisał(a):

Chyba szybciej bym osobiście zmienił u CB

Sądzę że gdybyś przyjechał wymienił żarówki, a za tydzień znowu byś przyjechał i podmienił na stare, to pewnie bym nawet nie zauważył :11413233_872845936120813_1864894511_n:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Misiek napisał(a):

Zarobiony jestem ....

Rozbierałeś to w ogóle

tak rozbierałem tam nie ma lutowanej tasmy tylko jest docisnieta przez obudowe do pcb. przy wyświetlaczy jest lutowana. generalnie jakis dziwny cyrk sobie wymyslili i wymiana tasmy raczej nie pomoże bo ciągłość na niej jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

niby cisza ale nie cisza. Drogą wymiany za nabyłem lusterka steinmetz do bertone. tu jest teraz bicie sie z myslami bo to ze mi one pasują i nie potrzebuje wiekszych nie znaczy ze Małżonka ma takie samo zdanie na ich temat wiec. opcje są 2 ale najpewniej skończy się na tym ze przy malowaniu wszystkich części tez je pomaluje i nic nie mówiąc założę jak mnie z domu wywali to zmienię na seryjne powrotem.

IMG_3522.JPG

IMG_3523.JPG

IMG_3524.JPG

IMG_3575.JPG

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak z widocznością w nich ? Podobno mała w stosunku do defaultowych ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Misiek napisał(a):

A jak z widocznością w nich ? Podobno mała w stosunku do defaultowych ?

jak mam byc szczery dla mnie wystarczajace. nie są to uszy słona jak w omegach bfl i bertona ma tez z fabryki uszy słona ale bardziej bym je porównał do minimalnie mniejszych nic w b

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie jak dla mnie. Ani fajne ani praktyczne. Ale to tylko moje zdanie. To samo mam o lusterkach w omedze. Ori są fajne 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie jak dla mnie. Ani fajne ani praktyczne. Ale to tylko moje zdanie. To samo mam o lusterkach w omedze. Ori są fajne

Każdy ma swoją opinię. Tak samo jak z felgami po co kupować ładna felgę jak i tak wybierasz czarna i jej nie widać


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.05.2024 o 08:33, Pejdzel napisał(a):


Każdy ma swoją opinię. Tak samo jak z felgami po co kupować ładna felgę jak i tak wybierasz czarna i jej nie widać emoji56.png


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Wiadomo, dobrze powiedziane 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

delegacja była zlot był. niedziela Kobieta jeszcze nie dojechała do domu to trzeba wykorzystać ze nie będzie jej śmierdziało lakierem. no to dawaj na balkon i ogień. pogoda idealna bo 2-3h po deszczu to syfu nie będzie sie unosiło, temperatura akurat wilgoć w normie. wiec ogień.

IMG_3807.jpg

IMG_3808.jpg

IMG_3809.jpg

IMG_3810.jpg

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45b1354199a12b692c8cdac2e639a80d.jpg
657ab8f187e3b7c4e0cfd49979709a30.jpg
be507825ab483fa9b09cefb6558acf77.jpg
Dokładka steinmetz założona. Teoretycznie zderzak był malowany przed zakupem ale jakość lakierowania zderzaka chyba mija się z lakierowaniem dokładki więc będzie trzeba poprawić zderzak


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...