Skocz do zawartości
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Caravan 2.5 dti // Vision95


Vision95

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, CzasiU napisał(a):

O tych fajnie zrobionych to mówiłem o waszej :coolio:

Ja myślę. Nie no żart. Ale dzięki :thx1:

1 minutę temu, CzasiU napisał(a):

Będzie taka Intercyza że @Vision95 będzie jeździł komunikacją miejską 

Czas pokaże 😉 Ważne aby omegi były ogarnięte i sprawne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kombi u Moniki jest skreślone ze względu na manual ale i to się ogarnie.. Przód złoże dorzuci się dokładke jakąś do przodu, lampy na ciemno grill i przód już będzie ok.. Do tyłu, trzeba przyciemnić szybe, lotke na klapę i coś też będzie z tego może 😛 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, no automat to jednak jest wygoda, więc się nie dziwie. Jak nie raz stoję w korku to mnie trochę irytuje wahlowanie biegami ale nie zamieniłbym manuala. Pewnie dlatego że się w robocie wyjeżdżę i po kutnie jeżdżę swoimi ścieżkami (bez korków i sygnalizacji) :11413233_872845936120813_1864894511_n: 

Jak to na każdym aucie, dobra felga to podstawa. Ona najbardziej zmienia auto. Gleba będzie czy zostaje jako daily?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, CzasiU napisał(a):

Gleba będzie czy zostaje jako daily?

No niby Daily... Znając życie będzie z tego jakiś minimalny projekt... Felgi prawdopodobnie będą 17 łopaty.. szyba przyciemnić, lotka na klapę, przód złożyć, dokładka na przód i grill Irmschera założe jak złożę przód. Lampy na ciemno bo mam do niej bixy 3 cale i baja będzie 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.01.2024 o 22:29, CzasiU napisał(a):

No kombi nie jest zbyt urodziwe (chociaż widziałem pare fajnie zrobionych) ale nadrabia przestronnością... sedan przy niej to klitka, wersalka tam spokojnie wejdzie, a jak jeszcze przednie fotele masz składane to i lodówkę zapakujesz :f: 

Poszedł już podział majątku. Sedan twój a @Moniczka kombi, czy jeszcze nie? :lol:

 

Zadbana sztuka ci się trafiła przy czym ty będziesz grzebał na weekendach xD

Ja sie tylko wtrące co do tej pakowności bo bez przesówania foteli kanapa sie spokojnie mieściIMG_2648.JPG.8cb79a51eb5d6976404c8d9e398bb85a.JPGIMG_2647.JPG.9673eb6bc3fb440db6af96b65da2a05c.JPG

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przerzucę sobie skórki do środka to muszę wysprzątać ten środek uprzątnąć bagażnik i może jakiegoś testa się zrobi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się wyrwać pare gratów od koleszki z kombiaka więc działamy.. Lampy na czarno, to już chyba obowiązek. Stan średni ale lepsze takie ja zwykłe mi się zdaje..

 IMG_0530.thumb.JPG.bf84a65ae913893054941791b59ed9d4.JPG

IMG_0531.thumb.JPG.8429cf69a702804b930874fe2a79fc5d.JPG

 

Panel plastikowy przy okazji też wpadł. Rozebrane wszystko, wyciągnięte no to wyczyścić by pasowało przyciski. Nie miałem chęcie, czasu więc na szybko ale to się poprawi.. Pytanie za stówe dlaczego to radio jest takie ciemnie?? Nie ma w jednym kolorze konsoli?? 

 

IMG_0527.thumb.JPG.4e93b8b6a8e4423f97020dda318d707b.JPGIMG_0528.thumb.JPG.46cfcccaeb89c32fba080375ff69b2f1.JPG

 

 

Wyrwałem także komplet CID + NCDC ale się okazało że wtyczka 26 pinów musi zostać zamieniona na 32 piny. Więc na tą chwile temat odpuszczam, Wrócę do tego jeszcze albo po prostu tak zostanie.

IMG_0541.thumb.JPG.9da791ac16840537bd475caafadbe9d3.JPG

 

Edytowane przez Vision95
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze lota na tylną klapę jeśli chodzi o visual

Wysłane z mojego SM-S918B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Misiek napisał(a):

Jeszcze lota na tylną klapę jeśli chodzi o visual

 

I pomalować / wymienić ramię tylnej wycieraczki 🤪

Zmiana lamp zdecydowanie na plus.

Edytowane przez OMEGATOR
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybę przyciemnić, lotka jakby było to fajnie nawet noo … da się zrobić ale nie teraz i nie wiem czy w tym roku j czy wgl 🤣 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.01.2024 o 11:44, Vision95 napisał(a):

Szybę przyciemnić, lotka jakby było to fajnie nawet noo … da się zrobić ale nie teraz i nie wiem czy w tym roku j czy wgl 🤣 

Dobra, dobra już pewnie zamówione na magazynie leży 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, CzasiU napisał(a):

Dobra, dobra już pewnie zamówione na magazynie leży 🤣

nieeee jeszcze nie 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt lotka by sie przydała, ale wizualnie chyba irkowa najbardziej w kombi lezy, staśka jest smutna a prodrive spoko tylko w komplecie moim zdaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam generalnie na to głowy, biorąc pod uwagę że to daily. Wolę wyklepać przód niż bawić się w dokladeczki na tą chwilę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kolejne dłubanie i kolejne zabawy... Generalnie uruchomiłem dogrzewacz Eberspacher d3wz bo strasznie długą się grzało auto a, że miałem zregenerowany przeze mnie taki dogrzewacz to go wsadziłem.. Coś czujnik temp zewnętrznej nie puszczał sygnału to na razie dałem na krótko po uruchomieniu (zmostkowałem przewody który odpowiada za +12 od alternatora.) 

 

 

Generalnie były jakieś zamontowane fikuśne czarne boczne kierunki to je uruchomiłem.. Styki luźne zaśniedziałe więc blaszki zagiąłem ale czy to pochodzi nie wiem.. Jak nie to coś innego trzeba będzie wymyśleć.. 

 

 

 

Zastanawiam się nad wymiana zbiorniczka tylko problemy, że to do VKI. Ale krucieć można zawsze zaślepić i nie było tematu

 

IMG_0660.thumb.JPG.014b93e1df533bbf90411efb8539516a.JPG

 

Nie tak dawno zmieniłem olej, oczywiście dolałem płukankę Tec2000, olej motul 5w40, filterek nowy i wymieniłem odmę na bezfilterkową... Tym akcentem na razie chyba skończę ten wpis, Pozdro:D

Edytowane przez Vision95
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Vision95 napisał(a):

Kolejne dłubanie i kolejne zabawy... Generalnie uruchomiłem dogrzewacz Eberspacher d3wz bo strasznie długą się grzało auto a, że miałem zregenerowany przeze mnie taki dogrzewacz to go wsadziłem.. Coś czujnik temp zewnętrznej nie puszczał sygnału to na razie dałem na krótko po uruchomieniu (zmostkowałem przewody który odpowiada za +12 od alternatora.) 

 

 

Generalnie były jakieś zamontowane fikuśne czarne boczne kierunki to je uruchomiłem.. Styki luźne zaśniedziałe więc blaszki zagiąłem ale czy to pochodzi nie wiem.. Jak nie to coś innego trzeba będzie wymyśleć.. 

A6BCBA38-0E85-414B-BD79-CA5ED91ED8A2.movNiedostępne  

 

 

Zastanawiam się nad wymiana zbiorniczka tylko problemy, że to do VKI. Ale krucieć można zawsze zaślepić i nie było tematu

 

IMG_0660.thumb.JPG.014b93e1df533bbf90411efb8539516a.JPG

 

Nie tak dawno zmieniłem olej, oczywiście dolałem płukankę Tec2000, olej motul 5w40, filterek nowy i wymieniłem odmę na bezfilterkową... Tym akcentem na razie chyba skończę ten wpis, Pozdro:D

Ostatnio tez tak się wydymałem z zbiorniczkiem nowym (uzywanym) patrze a tu o jeden kruciec za dużo 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Mich1312 napisał(a):

Nie mam pojęcia 

uj tam zaślepi się i spokój będzie ale to do sedana wleci, kombi daily dostanie tamten co mam w sedanie 😄

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Żyje żyje, jakiś wyciek się zrobił i trzeba sprawdzić co ale dopiero jak wróce z tygodniowej trasy... Generalnie zgnita troche jest i się zastanawiam co to dalej z nią zrobić 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, OMEGATOR napisał(a):

Dużo bustu.

Reszta wyjdzie sama 😁

No chłodniczy cieknie skąd… trzeba znaleźć. Wiskoza i osłona to wyciągnięcie i zobaczymy wtedy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłodnica nowa, to raczej nie to. Sprawdzimy na weekend. Wgl mam to gdzieś. Nie ubywa duża także easy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...