Skocz do zawartości

Omegi zgłoszone do konkursu foto miesiąca "Sierpień 2024" - kliknij zdjęcie aby powiększyć

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpeg5.jpg

Wygląd strony forum .....


Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Jak wiecie ten wygląd już jest trochę z nami 😉 

Jakie macie opinie na ten temat ? Może jakieś sugestie, wnioski ? Coś dodać, zmienić, usunąć ?

Co się podoba czy nie podoba ?

 

Zapraszamy do komentowania ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Klubowicz

Chyba jest spoko, słabszy sprzęt slbo internet ma trochę problemów z wczytaniem. Ale to chyba temat bardzo rzadki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 godziny temu, Vision95 napisał(a):

Chyba jest spoko, słabszy sprzęt albo internet ma trochę problemów z wczytaniem. Ale to chyba temat bardzo rzadki

Wpływ na to ma motyw strony (skórka/temat), wtyczki itp itd ale także i konfiguracja sprzętu użytkownika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Klubowicz
Opublikowano (edytowane)

Co do wyglądu strony to mam dwie uwagi... Po pierwsze akurat mnie bardzo przeszkadza przebijanie się przez znajdujące się u góry strony zdjęcia/ogłoszenia/informacje. Za dużo to zajmuje miejsca, to powinno być w poziomym pasku podzielonym na kategorie, a nie na metrze jedno pod drugim.

Druga uwaga to wielkość pola na posta w tematach. Piszę jedno zdanie, a na ekranie zajmuje to 20cm wysokości. Mało czytelne, wymaga tak jak w pierwszym problemie kupę przewijania.

Edytowane przez KrzysztofTM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Klubowicz

Na starszych forach było coś takiego jak podłóg wpisu przed dodaniem. Może da się to zrobić ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
6 godzin temu, Vision95 napisał(a):

Na starszych forach było coś takiego jak podłóg wpisu przed dodaniem. Może da się to zrobić ? 

Jest od początku forum. Co prawda wcześniej była ikona lupki, ale znaczenie to samo - PODGLĄD. Ostatnia ikona po prawej (zaznaczona na czerwono) w menu edytora:

Przechwytywanie.JPG

12 godzin temu, KrzysztofTM napisał(a):

Po pierwsze akurat mnie bardzo przeszkadza przebijanie się przez znajdujące się u góry strony zdjęcia/ogłoszenia/informacje. Za dużo to zajmuje miejsca, to powinno być w poziomym pasku podzielonym na kategorie, a nie na metrze jedno pod drugim.

Myślę, że chodzi  o podgląd widoku forum na smartfonie czyli widok mobilny. No niestety tak jest po prostu. Spróbuję coś pokombinować, żeby niektóre elementy wyłączyć w widoku mobilnym.

Zaś jeśli chodzi o laptopy/PC to wyświetlanie zależne jest od rozdzielczości natywnej monitora. No i tu jest sprawa taka że ja nie wiem jaką rozdzielczością dysponują użytkownicy. Zamierzam stworzyć ankietę, żeby mogli się określić w jakich rozdzielczościach pracują. U mnie np jest FULL HD czyli 1920 x 1080. Można użyć skrótu klawiaturowego:

CTRL i - to zmniejszenie rozmiaru strony
CTRL i + to zwiększenie rozmiaru strony

CTRL i 0 to reset ustawień

CTRL przytrzymujemy i naciskamy - lub + lub 0

12 godzin temu, KrzysztofTM napisał(a):

Druga uwaga to wielkość pola na posta w tematach. Piszę jedno zdanie, a na ekranie zajmuje to 20cm wysokości. Mało czytelne, wymaga tak jak w pierwszym problemie kupę przewijania.

To już zależne jest od skórki forum i rozmiaru edytora. Ewentualnie można wielkość czcionki zmienić. Było by łatwiej mi coś ocenić jak byś zarzucił screena ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Klubowicz

Wgl bym na telefony ukrócił może trochę to forum. Ja pracuje za granicą dużo siedzę i wciąga neta a tak naprawdę buforują się reklamy tylko typu zlotu itd. Myślałeś coś nad tą aplikacją iOS ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
3 minuty temu, Vision95 napisał(a):

Wgl bym na telefony ukrócił może trochę to forum. Ja pracuje za granicą dużo siedzę i wciąga neta a tak naprawdę buforują się reklamy tylko typu zlotu itd. Myślałeś coś nad tą aplikacją iOS ? 

Wiem że korzystasz z Safari. Póki co nie wiem czy ta przeglądarka ma możliwości instalowania aplikacji. Google Chrome ma i wiem że na Twój system jest 🙂 w sklepie Apple czy jakoś tak

U mnie to wygląda następująco. Wchodzę na stronę Opel Omega Team poprzez Google Chrome i pokazuje mi coś takiego:

Screenshot_20240530_122434_Chrome.jpg

Po instalacji na pulpicie smartfona mam aplikację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Klubowicz
4 godziny temu, Misiek napisał(a):

Wiem że korzystasz z Safari. Póki co nie wiem czy ta przeglądarka ma możliwości instalowania aplikacji. Google Chrome ma i wiem że na Twój system jest 🙂 w sklepie Apple czy jakoś tak

U mnie to wygląda następująco. Wchodzę na stronę Opel Omega Team poprzez Google Chrome i pokazuje mi coś takiego:

Screenshot_20240530_122434_Chrome.jpg

Po instalacji na pulpicie smartfona mam aplikację.

Wydaje mi się że przeglądarka Niemka nic do rzeczy, gadałem z Danielem. Jakby była to by było, sprawdzę później na tablecie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Aplikacja jest od chrome a dokładniej od Google. Możesz zainstalować nawet wp.pl po wpisaniu.

Wysłane z mojego SM-S918B przy użyciu Tapatalka
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Klubowicz

Co do pierwszego problemu to nie korzystam mobilnie, najczęścej przeglądam na W11, Firefox w rozdzoelczości FullHD.

Do do tematu wysokości posta po dodaniu, wrzucam dwa screeny, jeden stad, drugi z przykładowego forum, na którym siedze. Widzę, że wysokość wiąze się z tymi wszystkimi informacjami o userze po lewej, ale jak dla mnie to jest zdecydowanie za długieZrzutekranu2024-05-30202052.thumb.png.18c88dc34ab4436699ef56c2d9268bc0.pngZrzutekranu2024-05-30202141.thumb.png.90be9aa0b6ab684b32ab8823ac34cc2d.png

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Już kumam. Ogólnie to widżet z informacjami o nicku po lewej stronie to powoduje. Jest on na równi z polem od postu. Czyli podsumowując, jego wysokość jest równa z okienkiem wyglądu postu. Im mniej tam informacji będzie o użytkowniku tym będzie mniejszy a i okienko postu mniejsze. Wyłączę to na chwilę i zobaczysz czy o to chodzi

Przechwytywanie.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Test

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

Zdjęcia innych aut zgłoszone do konkursu foto miesiąca "Sierpień 2024"

10.jpg11.jpg

 

×
×
  • Dodaj nową pozycję...