Skocz do zawartości

Omegi zgłoszone do konkursu foto miesiąca "Sierpień 2024" - kliknij zdjęcie aby powiększyć

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpeg5.jpg

Spot wiosna 2024


Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicz

Ten mój kombiak to jednak jest wojownik dzielny 😁😁😁

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Klubowicz
Opublikowano (edytowane)
1 minutę temu, Vision95 napisał(a):

To fakt tyle przeleciał  trasy bez problemu ale to M57💪

 

Edytowane przez Dandi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Klubowicz

Impreza za******a jak zawsze, jak zwykle pokazałem co potrafię i skończyłem pierwszy 🤣 pogoda super, fura odebrana, pobawione, wypite oby więcej takich imprezek. Ale następną u dziadka robimy 😁IMG_1510.thumb.jpeg.eafea0102462dd29d02bd7ac5336a6a5.jpegIMG_1458.thumb.jpeg.0e652840e7097cd060ef471d1aa755b0.jpegIMG_1529.thumb.jpeg.5b1b4117421a4bf3f170a93fa0d46e7f.jpegIMG_1535.thumb.jpeg.5c645e56e21db23e4689742ef29e040c.jpegIMG_1549.thumb.jpeg.f28b4249db7f0d17e140194832f8ad2b.jpegIMG_1565.thumb.jpeg.66daa43a2911587e46632c558bd895a4.jpeg

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Klubowicz

No ja tylko w kwestii tego niby "przepicia" to przypominam że po pierwsze nie padłem.... nikt mnie nie widział nawalonego to raz a dwa następnego dnia pokazałem pazur zwierza i wygrałem w cuglach więc proszę nie wprowadzać w błąd publiczności 😛 A tak na marginesie Michał to przekozak je w ch.... i zacny zawodnik panie oj zacny 🙂

Spot jak zawsze na probsie dużo sie działo oj i dużo nie można opowiedzieć ale z taką ekipą warto czochrać kota oj warto 🙂 

P.S ja liczę na wincyj 🙂

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Klubowicz
Godzinę temu, ZwierzU napisał(a):

No ja tylko w kwestii tego niby "przepicia" to przypominam że po pierwsze nie padłem.... nikt mnie nie widział nawalonego to raz a dwa następnego dnia pokazałem pazur zwierza i wygrałem w cuglach więc proszę nie wprowadzać w błąd publiczności 😛 A tak na marginesie Michał to przekozak je w ch.... i zacny zawodnik panie oj zacny 🙂

Spot jak zawsze na probsie dużo sie działo oj i dużo nie można opowiedzieć ale z taką ekipą warto czochrać kota oj warto 🙂 

P.S ja liczę na wincyj 🙂

Będzie więcej  i zapewniam cię ekipa się powiększy ja kiedyś to było choć teraz wcale nie było nas mało 🥰

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Klubowicz

Omeg mało, chociaż moje były dwie 😁😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Klubowicz
Godzinę temu, Vision95 napisał(a):

Omeg mało, chociaż moje były dwie 😁😁

Nie liczą się auta liczą się ludzi a ich było jak zawsze 🥰

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Klubowicz
Teraz, Dandi napisał(a):

Nie liczą się auta liczą się ludzi a ich było jak zawsze 🥰

O to to to 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, ZwierzU napisał(a):

No ja tylko w kwestii tego niby "przepicia" to przypominam że po pierwsze nie padłem.... nikt mnie nie widział nawalonego to raz a dwa następnego dnia pokazałem pazur zwierza i wygrałem w cuglach więc proszę nie wprowadzać w błąd publiczności 😛 A tak na marginesie Michał to przekozak je w ch.... i zacny zawodnik panie oj zacny 🙂

Spot jak zawsze na probsie dużo sie działo oj i dużo nie można opowiedzieć ale z taką ekipą warto czochrać kota oj warto 🙂 

P.S ja liczę na wincyj 🙂

Nikt Cię nie widział leżacego bo żem Cię złapał ze schodów 🤣

Co do wygrania w cuglach i pazura zwierza to takie emeryckie tempo już miałeś ze Ci dałem spokój 🤣 

Zresztą jak uważasz 😁 ja do tematu mogę podejść drugi raz 🤣 ale tym razem jeńców nie biorę 🤣

Spocik mimo że malutki uważam za bardzo udany 😉 i tak jak były prowadzone na nim rozmowy wraz z następnym zjazdem alkoholików i menelstwa zjeżdżamy się dziadkowi na głowę 😁 synowi nie odmówi 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Klubowicz
35 minut temu, Miszcz M57 napisał(a):

Co do wygrania w cuglach i pazura zwierza to takie emeryckie tempo już miałeś ze Ci dałem spokój 🤣 

Tia i to emeryckie tempo zmogło Cię kole poludnia i wyłączyło na trzy godz na odespanie 😛 a "emeryt" tańczył dalej heheh dobra koniec piepszenia będzie druga runda z sekundantami żeby nikt sobie zasług nie przypisywał :))) No i teraz to i ja się boję bo 6 promili we krwi jest teraz baaaaardzo możliwe heheheh

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, ZwierzU napisał(a):

Tia i to emeryckie tempo zmogło Cię kole poludnia i wyłączyło na trzy godz na odespanie 😛 a "emeryt" tańczył dalej heheh dobra koniec piepszenia będzie druga runda z sekundantami żeby nikt sobie zasług nie przypisywał :))) No i teraz to i ja się boję bo 6 promili we krwi jest teraz baaaaardzo możliwe heheheh

Koło południa to żem poszedł na drzemkę bo zamiast pić to żeś tam Rico przeszkadzał i przemeblowanie w wozie cygańskim robił 🤣 

  • Lubię to 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Klubowicz

Generalnie bym rzekł, że oboje jesteście alkusami na potęgę. Kto to widział chlać cały weekend 🧟🧟🧟

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Klubowicz
5 minut temu, Vision95 napisał(a):

Generalnie bym rzekł, że oboje jesteście alkusami na potęgę. Kto to widział chlać cały weekend 🧟🧟🧟

O wypraszam sobie te wredne kalumnie i wręcz potwarz bo nie cały nie cały, w niedzielę ani kropelki 😛

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Klubowicz

A no przecież, niedziela czas do domu 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Klubowicz
2 minuty temu, Vision95 napisał(a):

A no przecież, niedziela czas do domu 😁

No i namówiłeś na zlocie Team piejmy i w niedzielę trzymam za słowo 😄

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Klubowicz

Nie ma szans, chociaż jeden dzień trzeba odpocząć 😁😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, ZwierzU napisał(a):

O wypraszam sobie te wredne kalumnie i wręcz potwarz bo nie cały nie cały, w niedzielę ani kropelki 😛

Gubisz się w zeznaniach 🤣 kto mi się spowiadał co po powrocie do domu robił? 🤣😁

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Lider

Ciekawie brzmią Wasze opowieści 🙂

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Klubowicz
Teraz, Jus-Tinka napisał(a):

Ciekawie brzmią Wasze opowieści 🙂

Nie pytaj lepiej co się działo 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Lider

Nie pytam, aż się boję 🤣, ale myślę że zobaczę kiedyś replay 😉

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Klubowicz
Opublikowano (edytowane)
27 minut temu, Jus-Tinka napisał(a):

Nie pytam, aż się boję 🤣, ale myślę że zobaczę kiedyś replay 😉

Zobaczysz oczywiście przecież już zostałaś zaproszona z Mężem ale boje się bo on nie podoła im a skończyć może źle tydzień urlopu odrazu trzeba brać 😁 to takie małe co nieco przywiezione przez @Miszcz M57😁

received_463431039442230.jpeg

Edytowane przez Dandi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

Zdjęcia innych aut zgłoszone do konkursu foto miesiąca "Sierpień 2024"

10.jpg11.jpg

 

×
×
  • Dodaj nową pozycję...