Skocz do zawartości Skocz do zawartości

Jvsi

Klubowicz
  • Postów

    301
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    21

Treść opublikowana przez Jvsi

  1. Jvsi

    Smoczyca V6

    bezpieczniki w komorze silnika wszystkie sprawne . cały czas op-com nie reaguje a tak wpadłem na pomysł czy pompa abs mogła sie spalic i zrobic takiego syfu?
  2. Jvsi

    Smoczyca V6

    Tak kontrolki na desce rozdzielczej swieca sie normalnie
  3. Jvsi

    Smoczyca V6

    Hejka dawno mnie tu nie było niestety szmata znowu szwankuje zaczynają sie zloty a ona kola do góry zaczeło sie od tego ze podczas normalnej jazdy zaczęły obroty spadac zero reakcji na pedał gazu. i zgasł nie odpaliła juz. Pompę paliwa słychać. Jednocześnie po zgaśnięciu pojawił sie dym z lewej strony spod silnika trudno mi okreslic co to było . nie mozlie jest podłączenie kompa gdyz wyświetla bład interfejsu . sprawdziłem bezpieczniki pod kierownicą wszystkie sprawne ale numery 9, 11, 16, 18, 21, 22, 23, 26, 28, 30, 31, 32. nie maja w ogóle pradu to chyba troche dziwne ? . tak sobie mylsle czy ten dym spod silnika to moze byc przetarty kabel zasilajcy czesc skrzynki bezpiecznikowej , czy zasilanie z akumuatora jest dzielone na dwa kable czy idzie jednym? nie sprawdziłem bezpieczników te co sa na akumulatorze w komorze silnika. @Vision95 sprawdziłem to co mówiłeś odpięcie przepłtywki nie pomogło @Misiek to ze nie ma pradu na tych bezpiecznikach to moze byc przyczyna ze w komorze silnika padły ?
  4. 1. Misiek + Jus-Tinka (2 os.) 2. Jvsi (1 os.)
  5. Jvsi

    WSO 7

    ja tak samo
  6. Tak apropo V6 gdzie one maja filtr paliwa ?
  7. W końcu prawilny silnik tylko szkoda ze skażony LPG? ale jak mawiał klasyk Lepszy Power Gamoniu a tak poważnie to dobrze ze zmodrzałeś. Oby była jak najmniej awaryjna.
  8. Jvsi

    WSO 7

    hejka jest juz mozliwosc zgłoszenia
  9. super ze sie udało pchnąć temat dalej. Ale nie żebym się czepiał ale chyba tak tych przewodów nie zostawisz ? sorry zboczenie zawodowe ?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...