Skocz do zawartości Skocz do zawartości

Jvsi

Klubowicz
  • Postów

    301
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    21

Treść opublikowana przez Jvsi

  1. 3599
  2. 3597
  3. 3594
  4. 3592
  5. 3590
  6. 3585
  7. 3577
  8. Jvsi

    Gadżety klubowe - propozycje

    ja za moje dywaniki dałem chyba dwie stówy
  9. Jvsi

    Urodzinowo...

    @mumineksto lat!!!!!!!!!!!!!!!!
  10. Jvsi

    Gadżety klubowe - propozycje

    cos w tym jest
  11. Jvsi

    Gadżety klubowe - propozycje

    i uj go strzzelił na pierwszym piwie?
  12. Jvsi

    Gadżety klubowe - propozycje

    Mnie na zlotach itp brakuje otwieracza do piwa . Nie mam jakiegoś konkretnego byle troche posłużył no i oczywiście z naszym logo
  13. 3561
  14. Jvsi

    Urodzinowo...

    @SkrobaNajlepszego !!!!!!!!!!!!!!
  15. Jaka jest opcja aby zlot był czterodniowy? Prosze o wypowiedz @Misiek @Jus-Tinka @Vision95 @Skroba No i oczywiście co tym mysli reszta towarzystwa ?
  16. Jvsi

    Smoczyca V6

    @Mateusz Stępień
  17. 3490
  18. 1. Misiek + Jus-Tinka (2 os.) 2. vision95 + Moniczka (2 os.) 3. JVSI (1 os.)
  19. Jvsi

    Smoczyca V6

    No są ale to trzeba mieć choć trochę oleju w głowie
  20. Jvsi

    Smoczyca V6

    hejka a wiec stało się omega żyje!!!! ?@Misiek serdecznie dziękuje za podpowiedz gdzie jest pompa paliwa . Przy okazji tej awarii zostały sprawdzone moduły i okazuje się ze te nieszczęsne 18V z alternatora nie narobiło szkód . Za całość tych przebojów odpowiadała pompa paliwa . Poniżej kilka fotek jak było czysto w koszyku pompy . I jakich mamy fachowców którzy grzebią przy naszych kochanych furach. @wisien97 zobacz ja wygląda konektor w baku , no kurwa brakuje słów na taka patologie dlatego wolałem poczekać a nie dawać byle frajerowi który udaje ze sie znam. Nawet idiota nie potrafił dobrać konektora, tragedia Cale szczęście nic się nie stało ale od iskry mogło być bum gdyż jak wyciągnąłem ja to on se dyndał.
  21. Jvsi

    Smoczyca V6

    No kurcze chyba miałes racje okazuje sie niby przyczyna tego dziwnego zachowania jest przycinajaca sie pompa paliwa ?. dzis zamówiłem nówkę i filtr paliwa koszt to 150 zeta ? czyli smiech. Co dziwne nie było problemu z tym do omegi ciekawe . Jedyny minus ze dopiero w srode bedzie wymieniana.
  22. 3414
  23. Jvsi

    6 zlot OKŁ

    W najgorszym wypadku bede wiesz czym ???
  24. W miedzy czasie wpadły nowe tak dobrze czytacie nowe opony koszt jest smieszny z racji rozmiaru i wyniósł 150 za sztukę wielosezon. Zobaczymy zima jak beda sie spisywać, opinie sa podzielone zawsze miałem lato/ zima to moj pierwszy taki zakup.
  25. Dawno nic nie pisałęm wiec trzeba troche odkurzyc temet . Jestem po wymianie turbiny a własciwie po regenracji niestety rzecz nie osiagalna ? mowa o uzywanej . Nowe sa ale trochę kosztują . Udałó sie wszystko ogarnac w przyzwoitych pieniądzach i smiga dalej oby jak najdłuzej bez awari.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...