Skocz do zawartości Skocz do zawartości

Jvsi

Klubowicz
  • Postów

    301
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    21

Treść opublikowana przez Jvsi

  1. Super ze Ci sie chce to jest w dzisiejszych czasach rzadkość . Zapraszamy na nasze wydarzenia typowo omegowe jak i te ogolne oplowskie . Wrzucaj foty z postępu prac .
  2. Nie wiem czy ten kolega ma tak piękne oczęta jak TY?
  3. no to nie masz duzo czsu bo bez zapisania i akceptacji nie wjedziesz na plac zlotu chyba ze ci nie zleży aby wjechac fura i zaparkujesz po za terenem i wejdziesz z buta.
  4. Jvsi

    WSO 7

    no widzisz cisza
  5. Jvsi

    WSO 7

    Poprawie sie obiecuje ?
  6. A jaki masz numer zlotowy ?
  7. Jvsi

    WSO 7

    @Misiek przepraszam ?
  8. Jvsi

    WSO 7

    ale nas całość ?
  9. Jvsi

    WSO 7

    jeszcze nie oni zawsze robia to prawie na ostania chwile
  10. Jvsi

    WSO 7

    @Vision95 @Jus-Tinka @CzasiU @Pitsons1 @Pejdzel @OMEGATOR @Cars Grudusk @Żaba @ZwierzU @Tinusia
  11. Jvsi

    WSO 7

    Tak dla przypomnienia o kolejnej fajnej imprezie oplowskiej . Kto sie tam wybiera z kim sie zobacze ? I to juz kolejna 4 dniowa impreza ?
  12. nie tylko sobota ale bede juz rano pewnie kolo 8
  13. oczywiście ze jade
  14. przeczytano, zapoznano , zrozumiano ?
  15. Jvsi

    Urodzinowo...

    ?@wisien97 Wszystkiego Najlepszego ziomek ? ??
  16. @Vision95czy na terenie osrodka jest monitoring ?
  17. Nie wiem czy to jest dobry pomysł ten czwartek i to jeszcze z takim smakołyszem jak @ZwierzU?
  18. @Vision95 czy bedziemy mieli jakąś sale do dyspozycji ?
  19. Jvsi

    Urodzinowo...

    @PejdzelNajlepszego
  20. juz nie długo kolejne wspomnienia ???
×
×
  • Dodaj nową pozycję...