-
Postów
301 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
21
Typ zawartości
Profile
Forum
Wydarzenia
Treść opublikowana przez Jvsi
-
@Vision95to trzecie od góry to przod
-
mam cegi to jutro zmierze
-
A wiec sukces altek wymieniony działa wzorowo czyli 14,45V, Stary niestety nie ma zadnych opisów co do mocy producenta czy czego kolwiek. W najblizysz czasie bedzie naprawiony i czekał na pólce jedyna róznica to kolo pasowe jest ciutke mniejsze niz nowy wymieniony. W najblizszym czasie wymienie jeszcze pasek klinowy i rolke napinacza bo juz powoli czas. Ciekawostka która dzis odkryłem to ze mam dystanse na kołach z przodu tak na okolo 10-15mm a na tyle 20-25mm @Vision95 a Ty mowiłes abym dał dystane a one sa ???
-
Tu jest niby nowy do V6 i też 100A zobaczymy jak to będzie działać najwyżej stary naprawię i się podmieni
-
Polegałęm na wiedzy czapli i dostepnosci jaka miał
-
Alternator przyjechał teraz czas na montaż ??? zobaczymy czy wróci wszystko do normy. Potem zabiorę się za skrzynie biegów . @Misiek ten olej co podałeś mi to cenowo nie ma tragedii
-
zobacze co ma czapla jutro bede wiedział .
-
sprawnosc akumulatora 80% czyli nie jest zle , czekam za alternatorem i bedzie wymiana
-
juz działem w tym temacie wpierw pojdzie alternator do naprawy a potem zobaczymy co brdzie sie działo moze wsztko wróci do normy
-
na te chwile jestem w stanie tylko sprawdzic ładowanie ii było tak; Po odpaleniu silnika 18 V Po delikatnym przegazowaniu 15 V a na wyłaczonym 13,2 V Jutro bede miał miernik do sprawdzenia stanu akumulatora.
-
dzieki kazda rada jest cenna
-
w sumie racja nie pomyslałęm o tym w przyszłym tygodniu bede cos wiedział jade do kumpla na kompa
-
hejka dzis miałęm dziwne przypadki z ta moja złomega? Po odpaleniu silnika nie zgasły kontrolki od poduszki powietrznej , kontroli trakcji ,ABS oraz zadna wzkazowka sie nie ruszuła a do tego radio nie chciało sie uruchomic. natomoiast gdy ruszyłem po chwili wszystko ożyło natomiast jak hamowałem przed skrzyżowaniem znowu cisza i tak sie powtarza kilka razy potem jest na jakis czas spokoj . Czy moze ma to jakis zwiazek z blokujacym sie elektrozaworem w skrzy biegów na pierwszym biegu. (automat) dzis zauwazyłem ze długie swiatła znikneły Moze ktos przerabiał cos podobnego lub macie jakies pomysły . @wisien97 @Vision95 @Pejdzel @Misiek
-
Wrażenia trudne do opisania ale oczywiscie w poztywnym tego słowa znaczeniu bylo suuuppeeerr
-
Do następnego
-
3102
-
3099
-
-
dokładka zamontowana ale nie jestem zadowolony niestety za co nagle to po diable , bedzie trzeba ja poprawic lakierniczo progi beda załozone pozniej na ten weekend nie da rady.
-
Myslałem ze Ty latasz na plandece a tu wanna ?
-
Co te opony tak Ci strzelaja czyzby wujek Adolf oszczedza na nich??
-
Hejka to jest moj drugi samochod którego uzywam na codzien do roznego rodzajju prac jak i do zwykłego przemieszczania sie . Jego ogromna zaleto to silnik 1.9 JTD czyli Jezdze Tanio Dieslem ? Jest bardzo pojemny niestety nie jest demonem predkosci ale cos za cos. Wyglad tez nie powala ale mam to w du**e wazne ze zarabia na siebie. Z wyposazenia które ma to jest klima i elektryczne szyby zaleta tez jest ze ma boczne drzwi odsuwane z dwóch stron . Bgaznik dachowy przydaje sie do przewozy długiej drabiny. Stan licznika to 9766km auto z 2002r. ale spokojnie jest oryginalny !!!!! Ciekawostka jest to ze fiaty te przy 399k przekreca sie licznik i leci od nowa . Ale spokojnie silnik igła kupiony od mechanika (kuzyn) takze wiem co kupowałem dlatego olałem wyglad wizualny liczy sie stan silnika a blache zawsze mozna zategowac ??
-
czy ja dobrze kojarze ze to ten sam co w bmw?
-
3096
