-
Postów
301 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
21
Typ zawartości
Profile
Forum
Wydarzenia
Treść opublikowana przez Jvsi
-
3026
-
3017
-
3012
-
3010
-
3008
-
Jak mie dam rady to mam inny sposób ?
-
3006
-
Jeśli ktoś dysponuje jakimś fotkami z przejścia z komory silnika do kabiny był bym wdzięczny. Oczywiście mowa o kablu zasilającym wzmacniacz
-
3004
-
Ramkę będę raczej drukował bo ona jest pod kątem . Jak zrobię wszystko to przymierzę fabryczną bo była w zestawie.
-
Czas coś napisac było trochę zastoju ale się ruszyło walka była ciężka ale dzięki pomocy @Misiek i @Pitsons1udało się uruchomic to cudo ? techniki od Pioneer-a. Oczywiście nie był bym sobą jakby mi nie zostały dwa wkręty ??. Głównym problemem było uruchomienie fabrycznego nagłośnienia Bosse,na szczęście udało się. Głośniki graja o wiele lepiej niż na ncdc. Zostało jeszcze zrobienie podtrzymania pamięci bo niestety ustawienia kasują się.. W najbliższym czasie czeka mnie walka z zasilaniem wzmacniacza. @Vision95 dzięki za kibicowanie.
-
Pytania odnośnie rozpoczęcia sezonu ...
Jvsi odpowiedział(a) na Misiek temat w Rozpoczęcie sezonu 2025
Czy w domkach są podstawowe elementy AGD jakiś garnek patelnia sztućce talerze -
2998
-
2982
-
2971
-
2969
-
2964
-
2935
-
Do miśka się uśmiechnę bo ja w takich tematach jestem noga. Będę je montował jak się zrobi ciepło i wszystkie graty kupię brakuje mi jeszcze RCA do wzmaka na tył. Postaram się złożyć na rozpoczęcie sezonu.
-
Skoro kolega @Vision95 zaczął ten temat to pare słów o mnie pochodze z Bydgoszczy jestem elektrykiem pracuje na budowach. Omega jest moim 7 -ym oplem? 1 - Kadett 1.4 Pb 2 - Vectra a 1.6 Pb 3 - Corsa b 1.4 Pb 5 - Vectra b 1.8 Pb 6 - Omega BFL 2.2 Pb 7 - Omega BFL 3.2 V6 Pb Były jeszcze inne samochody ale czy to ma znaczenie ?
-
A myślałem ze plandeka
-
Czekam az temperatury beda na plusie
-
2020
