Skocz do zawartości Skocz do zawartości

Jvsi

Klubowicz
  • Postów

    301
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    21

Treść opublikowana przez Jvsi

  1. 2898
  2. Jvsi

    Smoczyca V6

    @Pitsons1 a powiedz mi gdzie w samochodzie zamontować antenę GPS ? Bo szczerze mówiąc nie mam pojęcia.
  3. Jvsi

    Smoczyca V6

    Dość długo się zastanawiałem jakie kupić i padło na te . Jestem przekonamy że wydane nie małe pieniądze zwrócą się w jakości dźwięku i możliwościach tego radia .
  4. Jvsi

    Smoczyca V6

    To jeszcze chwila poczekam aż zrobi się cieplej i sucho na dworze
  5. Hejka szanowne grono chce wymienic tłumik i zarazem dolozyc jeszcze jeden . Jakie macie z tym przygody badz problemy ? Tłumik nad którym sie zastanawiam to model turbo works TW-TL-016 i tu moje obawy czy wymiar na rysunku 145mm nie bedzie za krótki obecnie mam irka i ta długosc jest okolo 300mm. Tak wiem mozna dac go troche nizej ale nie chce aby szorował po asfalcie . Bede bardzo wdzięczny za kazda odpowiedz w temacie . PS nie pisze na msg bo tak szybko wszystko ginie ?
  6. Podoba mi sie ta felga
  7. 2882
  8. Jvsi

    Smoczyca V6

    Dziś odebrałem małą zabawke do mojego zestawu . Mysle ze bedzie ładnie współgrać z całą reszta.
  9. 2866
  10. 1. Misiek + Jus-Tinka 2. Vision95 + Moniczka 3. Jvsi
  11. Jvsi

    Smoczyca V6

    Dzięki skrzynia finalnie będzie w środku mniejsza a dokładnie dostosowana po ten głośnik ? czyli jak tam liczyłeś w tym programie 60 L w lewej części będzie wyeksponowany wzmacniacz dlatego taka duża . Rura jest od bass refleksu i też zgodnie z Twoimi wyliczeniami
  12. Jvsi

    Smoczyca V6

    @Vision95 spoko widzałeś, że ona jest praktycznie na cały bagaznik[emoji38] bedziemy napiedalac pobudki o 6 rano albo nawet o 5[emoji1787][emoji1787][emoji1787]
  13. Jvsi

    Smoczyca V6

    Prace trwają nadal mimo ze nastąpiło delikatne cofniecie ? prac i zmiana koncepcji . Duzy udział w tym miał @Pitsons1 oczywiście pozytywny Dziękuje bardzo
  14. Jvsi

    Luty 2025

  15. Jvsi

    Smoczyca V6

    Nasz rocznik najlepszy ? Dziekuje za słowa uzania dla mojego gruza?
  16. Jvsi

    Smoczyca V6

    Ciekawe pytanie a tak poważnie to na zakupy mam drugie auto ?
  17. Bardzo miłe spotkanie
  18. Jvsi

    Smoczyca V6

    oczywiscie dzieki temu bede wiedział co poprawic
  19. Jvsi

    Smoczyca V6

    hejka nie ma wolnego trzeba działac . ponizej kolejna paczka zdjeci z modyfikacji smoczycy w dziale car audio.
  20. Jvsi

    Smoczyca V6

    ogolnie wzmak ma 1800 mocy i mozna podpiac głosnik 1ohm ten co jest na zdjeciu ma jakies 600 rms niestety nie wiem ile ohm nie ma zadnych opisów .
  21. Jvsi

    Smoczyca V6

    Wszystko pod nowa zabudowe. głosnik i wzmak ze starej omegi / vectry sprzet wedruje ?
  22. Jvsi

    Smoczyca V6

    hejka dzis była piekna pogoda wiec zal nie skorzystac z niej .zmiana koloru tapicerki z szarej na czarna.
  23. Jvsi

    Smoczyca V6

    Bedzie czarny jak juz sa w tym kolorze .
  24. 1. Danio (1 szt.) (wygrana) 2. Wąski (1 szt.) 3. Jus-Tinka (1 szt.) (zapłacone) 4. Misiek (1 szt.) (zapłacone) 5. Pejdzel (1 szt.) (zapłacone) 6. Wisien97 (1 szt.) (zapłacone) 7. Jvsi (1 szt.) (zapłacone)
  25. Jvsi

    Smoczyca V6

    Nie wytrzymałem i musiałem przymierzyc choc na tasme ?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...