-
Postów
301 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
21
Typ zawartości
Profile
Forum
Wydarzenia
Treść opublikowana przez Jvsi
-
2898
-
@Pitsons1 a powiedz mi gdzie w samochodzie zamontować antenę GPS ? Bo szczerze mówiąc nie mam pojęcia.
-
Dość długo się zastanawiałem jakie kupić i padło na te . Jestem przekonamy że wydane nie małe pieniądze zwrócą się w jakości dźwięku i możliwościach tego radia .
-
To jeszcze chwila poczekam aż zrobi się cieplej i sucho na dworze
-
Hejka szanowne grono chce wymienic tłumik i zarazem dolozyc jeszcze jeden . Jakie macie z tym przygody badz problemy ? Tłumik nad którym sie zastanawiam to model turbo works TW-TL-016 i tu moje obawy czy wymiar na rysunku 145mm nie bedzie za krótki obecnie mam irka i ta długosc jest okolo 300mm. Tak wiem mozna dac go troche nizej ale nie chce aby szorował po asfalcie . Bede bardzo wdzięczny za kazda odpowiedz w temacie . PS nie pisze na msg bo tak szybko wszystko ginie ?
-
Podoba mi sie ta felga
-
2882
-
2866
-
Wstępna lista na rozpoczęcie sezonu 2025
Jvsi odpowiedział(a) na Misiek temat w Rozpoczęcie sezonu 2025
1. Misiek + Jus-Tinka 2. Vision95 + Moniczka 3. Jvsi -
Dzięki skrzynia finalnie będzie w środku mniejsza a dokładnie dostosowana po ten głośnik ? czyli jak tam liczyłeś w tym programie 60 L w lewej części będzie wyeksponowany wzmacniacz dlatego taka duża . Rura jest od bass refleksu i też zgodnie z Twoimi wyliczeniami
-
@Vision95 spoko widzałeś, że ona jest praktycznie na cały bagaznik[emoji38] bedziemy napiedalac pobudki o 6 rano albo nawet o 5[emoji1787][emoji1787][emoji1787]
-
Prace trwają nadal mimo ze nastąpiło delikatne cofniecie ? prac i zmiana koncepcji . Duzy udział w tym miał @Pitsons1 oczywiście pozytywny Dziękuje bardzo
-
Nasz rocznik najlepszy ? Dziekuje za słowa uzania dla mojego gruza?
-
Ciekawe pytanie a tak poważnie to na zakupy mam drugie auto ?
-
Bardzo miłe spotkanie
-
oczywiscie dzieki temu bede wiedział co poprawic
-
hejka nie ma wolnego trzeba działac . ponizej kolejna paczka zdjeci z modyfikacji smoczycy w dziale car audio.
-
ogolnie wzmak ma 1800 mocy i mozna podpiac głosnik 1ohm ten co jest na zdjeciu ma jakies 600 rms niestety nie wiem ile ohm nie ma zadnych opisów .
-
hejka dzis była piekna pogoda wiec zal nie skorzystac z niej .zmiana koloru tapicerki z szarej na czarna.
-
Bedzie czarny jak juz sa w tym kolorze .
-
1. Danio (1 szt.) (wygrana) 2. Wąski (1 szt.) 3. Jus-Tinka (1 szt.) (zapłacone) 4. Misiek (1 szt.) (zapłacone) 5. Pejdzel (1 szt.) (zapłacone) 6. Wisien97 (1 szt.) (zapłacone) 7. Jvsi (1 szt.) (zapłacone)
