Skocz do zawartości

Omegi zgłoszone do konkursu foto miesiąca "Sierpień 2024" - kliknij zdjęcie aby powiększyć

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpeg5.jpg

Spot mazowieckie


Wąski

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicz

Witam może jakiś spot w mazowieckim?

Tylko pytanie czy są chętni z okolic?1833eb4287170ef9e9a29451a88bf542.jpg

 

Wysłane z mojego T782H przy użyciu Tapatalka

 

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

@Skroba jest regionalnym na mazowieckie. Też z Wawy

@Pejdzel @ZwierzU @Żaba m.in. są z Wawy.

Może coś tam zorganizujecie wspólnie 😉 

To chyba najbliżej Grójca :mysli:

Także można coś wykminić. 

Póki co najbliższym wydarzeniem klubowym jest wspólna Wigilia 2023. Więcej info tutaj:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Lider
21 godzin temu, Wąski napisał(a):

Witam może jakiś spot w mazowieckim?

Tylko pytanie czy są chętni z okolic?

Cześć, jak najbardziej chętni się znajdą. Z racji już dość kapryśnej pogody spotkamy się pewnie w zaprzyjaźnionej pizzeri w Warszawie.

Niebawem dam znać, muszę tylko zabukować nam stoliki w lokalu.

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Skroba napisał(a):

Cześć, jak najbardziej chętni się znajdą. Z racji już dość kapryśnej pogody spotkamy się pewnie w zaprzyjaźnionej pizzeri w Warszawie.

Niebawem dam znać, muszę tylko zabukować nam stoliki w lokalu.

 

@Wąski

pizzeria na 5 plus dobre jedzenie ceny rozsądne. z chęcią się z tobą spotkam. Mydle ze skrobi tak samo kwestie @Skroba dostosowania terminu i bedziemy działać

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Klubowicz

Pizzerie o której wyżej mowa też polecam. Byłem, widziałem, jadłem :biggrin1:

Ja tam widzę że wam Warszawka się rozrasta w Omegi, niedługo łódzkie przegonicie :11413233_872845936120813_1864894511_n:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 minutę temu, CzasiU napisał(a):

Pizzerie o której wyżej mowa też polecam. Byłem, widziałem, jadłem :biggrin1:

Ja tam widzę że wam Warszawka się rozrasta w Omegi, niedługo łódzkie przegonicie :11413233_872845936120813_1864894511_n:

Też jadłem i polecam. Za to ty też byś coś ogarnął w Twoim województwie 😛 A nie tylko te TiRy i TIRy. Musze Cię chyba osobiście pogonić 🙂 

  • Lubię to 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Klubowicz
3 minuty temu, Misiek napisał(a):

Też jadłem i polecam. Za to ty też byś coś ogarnął w Twoim województwie 😛 A nie tylko te TiRy i TIRy. Musze Cię chyba osobiście pogonić 🙂 

A co ja tam mogę :classic_sad: @Grabarzowi się nie udało ogarnąć ludzi (gdzie on tam na głowie stawał) a co dopiero mi, gdzie mam do reszty ok. 100KM. Teraz są inne czasy, inni ludzie... ciężko znaleźć osoby na zlot a co dopiero spoty ogarnąć :classic_mellow:

Zresztą ja też mam prace jaką mam. Ciężko mi znaleźć odpowiedni system żeby jednocześnie robić coś przy aucie i jeździć na weekendowe spoty. Przeważnie jest to jedno, kosztem drugiego. Jak skończę Subaru to może będę szukał czegoś bardziej odpowiedniego.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Co prawda to prawda. Czasy się zmieniają. Omeg coraz mniej. To spada razem z zainteresowaniem spotami, zlotami itp itd. Taka kolej rzeczy

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Klubowicz
4 minuty temu, Misiek napisał(a):

Co prawda to prawda. Czasy się zmieniają. Omeg coraz mniej. To spada razem z zainteresowaniem spotami, zlotami itp itd. Taka kolej rzeczy

U nas jeszcze jest taki problem że omega nie miała następnej generacji, przez co nawet ludzi nie ma. Została nas niestety garstka

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ja tam mogę :classic_sad: [mention=8]Grabarz[/mention]owi się nie udało ogarnąć ludzi (gdzie on tam na głowie stawał) a co dopiero mi, gdzie mam do reszty ok. 100KM. Teraz są inne czasy, inni ludzie... ciężko znaleźć osoby na zlot a co dopiero spoty ogarnąć :classic_mellow:
Zresztą ja też mam prace jaką mam. Ciężko mi znaleźć odpowiedni system żeby jednocześnie robić coś przy aucie i jeździć na weekendowe spoty. Przeważnie jest to jedno, kosztem drugiego. Jak skończę Subaru to może będę szukał czegoś bardziej odpowiedniego.
Dokładnie, tak w skrocie klub tworza ludzie, a skoro ludziom nie zalezy no to klub jest niepotrzebny, prosty rachunek, nic na sile :)
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Klubowicz
Cześć, jak najbardziej chętni się znajdą. Z racji już dość kapryśnej pogody spotkamy się pewnie w zaprzyjaźnionej pizzeri w Warszawie.
Niebawem dam znać, muszę tylko zabukować nam stoliki w lokalu.
 
Uda się zabukowac miejsce to daj znać na pewno będę

Wysłane z mojego T782H przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Klubowicz

Co do Łódzkiego... hmmm... Omeg mało... nie ma z kim. Ja też coś próbuję. Ale jednak narazie pozostanę przy spotach ogólnych na weekend z noclegiem dla przyjezdnych... kilkugodzinnych nie ma po co. Za mało ludzi by dzielić to na dwa lub trzy jak komuś termin nie będzie pasował. Od większości pisząc na priv z Łódzkiego słyszałam że brak czasu, kasy. Odechciało mi się. 🙂

Jeśli będziemy mieli możliwość do Warszawy zajrzymy na pewno. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 29.10.2023 o 23:53, s_mama_iwy napisał(a):

Co do Łódzkiego... hmmm... Omeg mało... nie ma z kim. Ja też coś próbuję. Ale jednak narazie pozostanę przy spotach ogólnych na weekend z noclegiem dla przyjezdnych... kilkugodzinnych nie ma po co. Za mało ludzi by dzielić to na dwa lub trzy jak komuś termin nie będzie pasował. Od większości pisząc na priv z Łódzkiego słyszałam że brak czasu, kasy. Odechciało mi się. 🙂

Jeśli będziemy mieli możliwość do Warszawy zajrzymy na pewno. 

Omeg jeszcze troche jest ale ciezko ludzi zwerbowac nie te czasy 🙂

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

Zdjęcia innych aut zgłoszone do konkursu foto miesiąca "Sierpień 2024"

10.jpg11.jpg

 

×
×
  • Dodaj nową pozycję...