Skocz do zawartości
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Pytania odnośnie II-go zlotu ...


Misiek

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli domek kosztuje 1400 zł a opłata zlotowa wynosi 90 zł to licząc na parę wyniesie to 880 zł za pobyt ( 700 domek na parę +2*90 zł za opłatę ) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Moniczka napisał(a):

Jeżeli domek kosztuje 1400 zł a opłata zlotowa wynosi 90 zł to licząc na parę wyniesie to 880 zł za pobyt ( 700 domek na parę +2*90 zł za opłatę ) 

Dokładnie tak. 

@Vision95 Jeśli Ci nie odpowiada to nikt nikogo do niczego nie namawia, nie zmusza. Warunki dla nas to priorytet byście się dobrze czuli. Zlot Opla Omegi nie polega tylko na wiecznym staniu całymi dniami przy samochodach. To jest zlot miłośników tej marki i spędzania miło czasu razem. Są również inne zajęcia w między czasie tzw. integracja. I ta integracja nawet może się odbywać w basenie przy pięknym słońcu. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Vision95 napisał(a):

czaje ale to wychodzi za drogo wtedy, więc zobaczę czy przyjade.

Jeśli dla Was jest to problemem żebyśmy my łączyli Was w domku z kimś innym to w tym momencie musicie się sami postarać o załogę w Waszym domku, zgodną z ilością osób dozwolonych do zamieszkania w nim. Misiek ci to dziś tłumaczył że płaci się za domek nie za osobę. Im mniej osób w domku tym drożej to wyjdzie. My też musimy patrzeć na ilość osób chętnych na dane wydarzenie i w tym momencie nie możemy sobie wybierac kto z kim by chciał, to jest logiczne. Pozatym nie wiemy kto jeszcze wpisze się na listę, wówczas problem sam się rozwiąże. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Siema pytanie odnośnie gadżetów złotowych
Czy na identyfikatorach będą Nicki z forum ? I czy na kubkach też one będą ? I jakie w ogóle będą gadżety jak można wiedzieć ?

Wysłane z mojego T782H przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.03.2024 o 20:20, Wąski napisał(a):

Siema pytanie odnośnie gadżetów złotowych
Czy na identyfikatorach będą Nicki z forum ? I czy na kubkach też one będą ? I jakie w ogóle będą gadżety jak można wiedzieć ?

Wysłane z mojego T782H przy użyciu Tapatalka
 

Jeżeli chodzi o pakiet powitalny to przeważnie nikt nie podaje konkretnie co dostaniesz. Ma to być taki upominek, prezent etc. Na zlotach samochodowych utarło się że przeważnie są to smyczki, wlepki, kubki, wisiorki, zdjęcie twojego auta albo jakieś inne gadżety. Na zlotach Omegowych odkąd pamiętam były zawsze identyfikatory imienne (nick z forum), kubki (zdjęcie zeszłorocznej Omegi Zlotu. Kubki były ogólne tylko na Polance 19' były imienne) i smyczki/wisiorki. Możliwe że jeszcze coś było... w tamtym roku były jeszcze fajne kartki (nie wiem jak to nazwać) z zdjęciem twojej Omegi. 

  • Lubię to 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.03.2024 o 21:20, CzasiU napisał(a):

Jeżeli chodzi o pakiet powitalny to przeważnie nikt nie podaje konkretnie co dostaniesz. Ma to być taki upominek, prezent etc. Na zlotach samochodowych utarło się że przeważnie są to smyczki, wlepki, kubki, wisiorki, zdjęcie twojego auta albo jakieś inne gadżety. Na zlotach Omegowych odkąd pamiętam były zawsze identyfikatory imienne (nick z forum), kubki (zdjęcie zeszłorocznej Omegi Zlotu. Kubki były ogólne tylko na Polance 19' były imienne) i smyczki/wisiorki. Możliwe że jeszcze coś było... w tamtym roku były jeszcze fajne kartki (nie wiem jak to nazwać) z zdjęciem twojej Omegi. 

Kartki o których mówisz to tzw. PCV ze zdjęciem  🙂 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.04.2024 o 20:41, s_mama_iwy napisał(a):

Kartki o których mówisz to tzw. PCV ze zdjęciem  🙂 

No właśnie nie wiedziałem jak to się fachowo nazywało :11413233_872845936120813_1864894511_n:

Bo ogólnie bardzo fajne, pamiątka na lata

  • Lubię to 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pytanie mam jeśli wysłałem zgłoszenie omegi na zlot to w jakim czasie można oczekiwać odpowiedzi zwrotnej z akceptacją mojego autka 😁 pozdrawiam 😎

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Michu napisał(a):

A pytanie mam jeśli wysłałem zgłoszenie omegi na zlot to w jakim czasie można oczekiwać odpowiedzi zwrotnej z akceptacją mojego autka 😁 pozdrawiam 😎

Aż zapłacisz za nocleg 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Vision95 napisał(a):

Aż zapłacisz za nocleg 🤣

Ja przyjeżdżam tylko na sobotę ponieważ u mnie słabo z wolnym w pracy i będę tylko sobota od początku do końca 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Michu napisał(a):

Ja przyjeżdżam tylko na sobotę ponieważ u mnie słabo z wolnym w pracy i będę tylko sobota od początku do końca 😉

Postaraj się na cały weekend albo Chociaż nocleg jedną dobę. Najlepsze cię omija 🤣

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Vision95 napisał(a):

Postaraj się na cały weekend albo Chociaż nocleg jedną dobę. Najlepsze cię omija 🤣

Niestety o 22 w piątek kończę pracę więc dopiero w sobotę będę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Michu napisał(a):

A pytanie mam jeśli wysłałem zgłoszenie omegi na zlot to w jakim czasie można oczekiwać odpowiedzi zwrotnej z akceptacją mojego autka 😁 pozdrawiam 😎

Czekaj cierpliwie. 😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Michu

 

Jeśli chcesz być tylko w sobotę i ... :

- otrzymać pakiet zlotowy

- brać udział w konkursach itp itd ...

Musisz opłacić OZ czyli opłatę zlotową. Informacja na ten temat  👉 TUTAJ 👈

Wysokość OZ jest zależna od posiadanego statusu na forum (Klubowicz/Forumowicz). Więcej info o zmianie statusu 👉 TUTAJ 👈

Numery zlotowe są nadawane tylko i wyłącznie po opłaceniu OZ i przesłaniu zdjęcia na zlot@opelomegateam.pl

4 godziny temu, Michu napisał(a):

A pytanie mam jeśli wysłałem zgłoszenie omegi na zlot to w jakim czasie można oczekiwać odpowiedzi zwrotnej z akceptacją mojego autka 😁 pozdrawiam 😎

Odpowiedź będzie w tym 👉 TEMACIE 👈, oczywiście po spełnieniu warunków wyżej

Zobacz jak to wyglądało na naszym poprzednim zlocie 👉 I ZLOT OOT - POTWIERDZONE AUTA 👈

 

Zaś jeśli chcesz tylko przyjechać i po prostu być to nie musisz opłacać OZ, ale wtedy nie masz pakietu zlotowego i brak możliwości brania udziału w konkursach m.in  Omegi Zlotu ...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pytanie mam jeszcze takie z innej beczki bo nie mam pojęcia jak zmienić nazwę użytkownika na tym forum czy wgl się da ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Michu napisał(a):

A pytanie mam jeszcze takie z innej beczki bo nie mam pojęcia jak zmienić nazwę użytkownika na tym forum czy wgl się da ?

Tylko admin może zmienić .... Jaką nazwę byś chciał ? Może być na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Misiek napisał(a):

Tylko admin może zmienić .... Jaką nazwę byś chciał ? Może być na PW

Chciałbym zmienić nazwę użytkownika na : (Omega_Łysego_99) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Michu napisał(a):

Chciałbym zmienić nazwę użytkownika na : (Omega_Łysego_99) 

Zostaw to co masz 😁

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Vision95 napisał(a):

Zostaw to co masz 😁

Wiesz przyzwyczaiłem się do swojej ksywy łysy więc chciałbym mieć to w nazwie , ewentualnie może być nazwa użytkownika: (Michu_Łysy_99) to w sumie lepsze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Misiek napisał(a):

Tylko admin może zmienić .... Jaką nazwę byś chciał ? Może być na PW

Napisałem na priv na jaką nazwę użytkownika chciałbym zmienić 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat ogarnięty. Nazwa użytkownika zmieniona.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
A gdzie lista konkursów ? 
Będziesz miał na ściągę na identyfikatorze

Wysłane z mojego SM-S918B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...