IV zlot jest już w naszych głowach. Mój pierwszy zlot jako współorganizatora. Mam nadzieje, że przeciwko wielu przeciwskazań wyszło dobrze. Może czasowo się zeszło ale jedna osoba nam odpadła. Trudno.
Omeszka daje radę, nie ma co pisać i dodawać na tą chwilę gdyż cały czas siedzę przy V6 praktycznie. Także kilka fotek po prostu
Dziękuje wszystkim ale najbardziej ekipie z mojego woj. @Matin02 @Aleks Tak trzymać, podbijamy ten klub