Skocz do zawartości Skocz do zawartości

Vision95

Lider
  • Postów

    2 665
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    138

Other groups

Ostatnia wygrana Vision95 w dniu 18 Czerwca

Użytkownicy przyznają Vision95 punkty reputacji!

8 obserwujących

O Vision95

  • Urodziny 13.07.1995

Informacje o użytkowniku

  • Imię
    Jakub
  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miasto
    Nowogard
  • Województwo
    zachodniomorskie

Informacje o omedze

  • Model
    BFL
  • Silnik
    2.5 DTI
  • Skrzynia
    Automatyczna
  • Nadwozie
    Sedan
  • Rok produkcji
    2002

Inny pojazd

  • Inne auto
    PODKŁAD V6

Ostatnie wizyty

88 911 wyświetleń profilu

Osiągnięcia Vision95

Arcymistrz

Arcymistrz (14/14)

  • Rok za nami
  • Maszyna do pisania Unikat
  • Miesiąc później
  • Bardzo popularny
  • Pierwszy tydzień zakończony

Najnowsze odznaki

1,1 tys.

Reputacja

  1. W woli przeciwności walczę z tym samochodem cały czas. Auto ma zmienioną chłodnice na Custom Alu i w końcu trzyma temperaturę jak trzeba. (Ta sama co w DTI tylko ekstra krócieć na czujnik) Auto chodzi obskoczyło nawet zlot i z powrotem co mnie cieszy, jednak bez problemów się nie obyło. Na zlocie luźna opaska spowodowało kilka minut stresu jednak chłopaki ogarnęli temat wzorowo. @Gabryl @Sebek W każdym bądź razie w końcu znaleźliśmy prawdziwy powód wypadania zapłonu. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Czy będe to robić nie wiem? Niby jedną głowice można zrobić ale to takie robienie po łebkach za które mnie ciągle ganiacie. Znowu jak rozgrzebie silnik to zaś pierścienie itd. Nie wiem co robić. Narazie sobie daje spokój i po prostu bede tak jeździć. Decyzja będzie taka, że albo sprzedam albo tak będzie jeździć i może do rozrządu doczeka i wtedy? Nie wiem.
  2. IV zlot jest już w naszych głowach. Mój pierwszy zlot jako współorganizatora. Mam nadzieje, że przeciwko wielu przeciwskazań wyszło dobrze. Może czasowo się zeszło ale jedna osoba nam odpadła. Trudno. Omeszka daje radę, nie ma co pisać i dodawać na tą chwilę gdyż cały czas siedzę przy V6 praktycznie. Także kilka fotek po prostu Dziękuje wszystkim ale najbardziej ekipie z mojego woj. @Matin02 @Aleks Tak trzymać, podbijamy ten klub
  3. Dobrze będzie
  4. To je maszyna. Może chcesz moje ogarnąć zanim je spalę ?
  5. Znajdzie się coś tylko trzeba być cierpliwym. Ale po tylu latach sam nie wiem czy bym wrócił do omegi .. chociaż historia kręci się w koło. Starzy też płaczą za omegami
  6. Było było. Opór pracy, cały czas poziom który został nagrodzony głosami i nagrodami. Gratulacje
  7. Oby, chce to zobaczyć
  8. A wszystkie inne usterki wyeliminowane ?? Myślisz ze to ecu ? Czy szukałeś coś jeszcze
  9. Do zobaczenia na zlocie Już nie mogę się doczekać wytknąć rdzę
  10. zwierzęta to już niebawem
  11. Siemano. A ja się ciesze, że tacy ludzie jeszcze szukają forum, info o samochodach czy innych relacji. Akurat teraz będzie się działo bardzo dużo bo za tydzień mamy zlot i wszyscy się spotykamy. Może wpadniesz ? OW SUDOMIE w google maps.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...