Skocz do zawartości

Omegi zgłoszone do konkursu foto miesiąca "Sierpień 2024" - kliknij zdjęcie aby powiększyć

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpeg5.jpg

Sprężyny


Wąski

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicz

Witam czy te sprężyny podejdą do omegi 2.2 benzyna bez gazu 2000r?

Kupuję używane i wiem że były w 2.5v6Screenshot_2023-10-22-16-33-20-213.jpg.cb84e885e195551941e2d4769bd13aa8.jpg

Edytowane przez Wąski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pasować bedą ale weź poprawkę na mase która rozkłada się na oś. 22.22 jest lekkie wiec --35 będzie jak -20 a dodatkowo może się okazać ze zrobi ci się od razu twardsze zawieszenie bo nie są przygotowane pod np 600kg tylko 900 coś, i zakres pracy amortyzatora nie przez to skróci. ale założyć się da

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Tak jak kolega wyżej napisał. Z V6 są inne niż z R4 ze względu na wagę pojazdu z przodu. Ja u siebie mam Eybach ale pod V6. Ja bym ci proponował brać ale pod Twoją wersję silnikową...... Przynajmniej ja bym tak zrobił 😉 

20220806_125321-02.jpeg.944086a56cf6f970d35d9c45f5c47b39.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Klubowicz

Akurat w tych h&r nie ma wersji silnikowej do wyboru są tylko takie jakie wysłałem na zdj 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, Wąski napisał(a):

Akurat w tych h&r nie ma wersji silnikowej do wyboru są tylko takie jakie wysłałem na zdj 

A to nie widziałem. W sumie szkoda. Z tego co słyszałem odnośnie H&R, to dobra firma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Klubowicz

Tylko taki wybór jest a te pierwsze i tak pisze że wycofane a różnią się że te u góry mają kilka kg mniejszy nacisk na os chyba 5 kg nie więcej Screenshot_2023-10-23-08-43-12-867.jpg.bd0cd72873c28b01df057348f3792fca.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Klubowicz

Sprężyny przyszły pasują mimo że -35 mm siadło fajnie mi może siadło z 10mm może trochę więcej ponieważ orginalne sprężyny miałem pęknięte dosyć dużo i te co kupiłem były wyższe od tych pękniętych
I myślałem że się podniesie zamiast opuści ale wszystko jest git

Wysłane z mojego T782H przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wątek nie jest aktualizowany od pewnego czasu. Zalecamy jego kontynuację. Administracja forum
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Zdjęcia innych aut zgłoszone do konkursu foto miesiąca "Sierpień 2024"

10.jpg11.jpg

 

×
×
  • Dodaj nową pozycję...