Skocz do zawartości
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Black Caravan 3.2 V6 - Frytek98


Frytek98

Rekomendowane odpowiedzi

Kandydat nowy rosnie o stołek omegi roku 😁 trzymaj tak dalej i widzimy się na zlocie. 😁

 

 

czyli po prostu pompa zdychała i dlatego nie paliła. Czasami usterki znajduje się dopiero jak zdechną całkiem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W końcu dotarł do mnie kluczyk z aliexpress. Cały zestaw z grotem, obudową, płytką z baterią oraz pastylką immo. Muszę tylko dać grot do nacięcia i zaprogramować immo Op-Com'em. W końcu będę mógł mieć zapasowy. 

spacer.png

spacer.png

Z racji, że ramie tylnej wycieraczki było zatarte, nie dociskało oraz złaził z niego lakier wleciało nowe. 

spacer.png

 

Dorwałem również mate bagażnika oraz oponki na zimę. 

Hankook I*cept Evo3 w rozmiarze 225/40 R18 😄

spacer.png

Następnie cyrki wyszły w sobotę, posłuszeństwa odmówiły czujniki parkowania - brak pikania. Raz ledwo pikały, raz się włączały w połowie parkowania a pozostałą część czasu zero reakcji. Dzisiaj poszedł miernik w dłoń, sprawdziłem napięcie z kostki na buzzer - było, podpiąłem na krótko nowy buzzer na testy i zaczął pikać - winowajca znaleziony, padł głośnik. 

spacer.png

Demontaż słupka C wraz z cykorłapką, delikatne odgięcie podsufitki i wyciągnięcie starego dziada. Kable ucięte, zarobione z nowym buzzerem, polutowane i zabezpieczone - nowy buzzer założony w miejscu fabrycznego. 

spacer.png

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...