Skocz do zawartości
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Mała Tygrysica by OMEGATOR


OMEGATOR

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Korzystając z okazji że było przez parę dni trochę śniegu w czasie częstego używania hamulca ręcznego do zabawy w drifcik w pewnym momencie coś się zepsuło 😁 i dźwignia przestała działać.

Winnym okazał się łacznik linek . Ze starości można powiedzieć że częściowo się zutylizował 🤣

Towar nie dostępny. Nawet w serwisie. 

Resztki łącznika trafiły do odpowiedniego człowieka który dorobił tak jak trzeba. I znów można cieszyć się zabawą ino teraz śniegu brak ☹️

 

IMG20240118142703.jpg

IMG20240122102403.jpg

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym da się drifta robić 😉 ? A tak w ogóle to dobrze, że jest ktoś kto może nieraz coś za nas ogarnąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.01.2024 o 16:11, CzasiU napisał(a):

To uważaj żeby ich nie przegrzać, one lubią się wykrzywiać. Chciałem je do Subaru założyć (bo w tej półce cenowej nie ma podobnych) ale mi chłopaki odradzili. Po jednym okrążeniu na torze się powykrzywiały. Tylko w Subaru to wiesz jak jest... ogień na tłoki, Turbo gwizda i przed zakrętem pedał w podłogę aż się kopci :11413233_872845936120813_1864894511_n: Inne warunki. Tigra mało waży, jak nie będziesz się ścigał z jakimiś Polówkami czy Golfami po zakrętach to pożyją :happy: 

w Betty miałem załozone 2 lata. przy załozeniu wykonania prawidłowego dogrzania tak jak sie powinno zrobic to problemu nie miałem czy to przy ogien na tłoki czy przy awaryjnym chamowaniu na sce. generalnie gdyby nie ta tarcza i klocek ebc to znaczek steinmetz Chrostek miał by odbity na potylicy.

Tarcza daje rade jeszcze zdązyla zmienic samochud i jeżdziła w mojej b po swapie hebli. moge smiało polecic o ile zadba sie o wygrzanie/dotarcie tej tarczy. też sie nasłuchałem ze sie gną i ze pękają po wjechaniu w kaluze. ale minoda plus zółte EBC to idealny zestaw bez swapu na wieksze heble.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.01.2024 o 23:36, OMEGATOR napisał(a):

Korzystając z okazji że było przez parę dni trochę śniegu w czasie częstego używania hamulca ręcznego do zabawy w drifcik w pewnym momencie coś się zepsuło 😁 i dźwignia przestała działać.

Winnym okazał się łacznik linek . Ze starości można powiedzieć że częściowo się zutylizował 🤣

Towar nie dostępny. Nawet w serwisie. 

Resztki łącznika trafiły do odpowiedniego człowieka który dorobił tak jak trzeba. I znów można cieszyć się zabawą ino teraz śniegu brak ☹️

 

IMG20240118142703.jpg

IMG20240122102403.jpg

pobrane.jpg.77d67eddfd31a1d291d02ff439fb2992.jpg

Tygrysice katuje na ręcznym a RWD w domu stoi :classic_laugh:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

A i zmienione siłowniki tylnej klapy. Poprzednie oryginalne się po tylu latach poddały. 

No i znowu nie spada na łeb 🤣

IMG20240328172355.jpg

IMG20240328172407.jpg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Korzystając z pogody.

Wpadły nowe świece i dach carbonowy 😁

IMG20240511135711.jpg

IMG20240509170923.jpg

IMG20240509170907.jpg

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas lipa z pogoda.. dobrze że szukasz, tak zerknąłem to w ładnym stanie masz skóry.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś wyglądają te fotele. Od kierowcy boczek trzeba dopracować ale tragedii nie ma.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, OMEGATOR napisał(a):

Jakoś wyglądają te fotele. Od kierowcy boczek trzeba dopracować ale tragedii nie ma.

dużo ładniejsze niż moje w omedze 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ssący  byś umył, a nie taki syf 

Edytowane przez Vision95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego się nie myje. Ma być zakurzony a nie wyplakowany. To nie na handel tylko ma jeździć. I jak coś to będzie widać jak gdzieś będzie ciekło 🤣

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Szybki serwis. Olej filtry i jedziemy dalej 😁

IMG20240704154608.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...