Skocz do zawartości Skocz do zawartości

Jvsi

Klubowicz
  • Postów

    301
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    21

Treść opublikowana przez Jvsi

  1. tak myślałem ale nie byłem pewien
  2. co masz na myśli pisząc rygielki ?
  3. 1. Frytek98 (1 szt.) (wygrana w konkursie foto roku 2025) 2. Misiek (1 szt.) (zapłacono) 3. Jus-Tinka (1 szt.) (zapłacono) 4. Jvsi (1 szt.) zapłacono)
  4. Jvsi

    Wymiana głośników Bose

    Bas jest ze skrzyni chce aby troche głosniej grały
  5. Hejka mam nagłośnienie Bosse mimo wymiany radia i przez co poprawiła się jakość dźwięku to jakość za cicho jeszcz mi ? mało . Macie jakieś zamienniki bo nie chce aż tak mocno ingerować i zmieniać wyglądu drzwi czy tylnej półki .
  6. Poczułem sie wyróżniony ???
  7. to ja juz sie zaliczam do starej ? gwardii?
  8. Dlatego ja w mojej nie montuje i nie mam najmniejszego zamiaru ?
  9. spokojnie ?
  10. Hejka wychodzę z propozycja spotkania od czasu do czasu nie tylko na zlotach. Wiem ze ma się prawo zmienić i chcą karać nas za takie rzeczy ale mam to w du**e. Można się spotkać w jakieś galerii i pójść do góry usiąść w maku czy innym lokalu wypić kawę zjeść kepsa , pogadać o wspólnych problemach jak to ruda szmata nam wpierdala nasze ople i inne ?. Swego czasu były takie w Toruniu jeszcze jak Opel Rush działał . W bydzi tez bywało ale troche umarło . Co o tym sądzicie ? @wisien97 @Danicho555 @PUCON
  11. najciemniej pod latarnia ?
  12. Jvsi

    Smoczyca V6

    Ople też mają na razie jest to w fazie projektu a do realizacji jeszcze długa droga
  13. Na rozpoczęciu sezonu będziesz ?
  14. Jvsi

    Smoczyca V6

    A wiec plany na mody sa najbliższy to na wiosnę wleci rozpórka na przód. Kolejna w planach jest wstawienie dodatkowych zegarów na lewym przednim słupku, ale czy to sie uda zobaczymy . Mam jeszcze pomysł na podświetlane logo opla na tylnej klapie ale na razie jest pomysł myślę jeszcze jak go urzeczywistnić no i żeby to jakoś wyglądało ? Może sie uda ja obniżyć z przodu @Vision95 A co do audio to juz chyba gdzieś opis robiłem co mam
  15. ? To impreza w jednym domku ???
  16. Jvsi

    Smoczyca V6

    oczywiscie?
  17. 3625
  18. Jvsi

    Urodzinowo...

    @Moniczka Najlepszego i duzo zdrowia
  19. super
  20. 3604
  21. 3601
×
×
  • Dodaj nową pozycję...