Skocz do zawartości Skocz do zawartości

Jvsi

Klubowicz
  • Postów

    301
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    21

Treść opublikowana przez Jvsi

  1. Jvsi

    Smoczyca V6

    @Vision95to trzecie od góry to przod
  2. Jvsi

    Smoczyca V6

  3. Jvsi

    Smoczyca V6

    mam cegi to jutro zmierze
  4. Jvsi

    Smoczyca V6

    A wiec sukces altek wymieniony działa wzorowo czyli 14,45V, Stary niestety nie ma zadnych opisów co do mocy producenta czy czego kolwiek. W najblizysz czasie bedzie naprawiony i czekał na pólce jedyna róznica to kolo pasowe jest ciutke mniejsze niz nowy wymieniony. W najblizszym czasie wymienie jeszcze pasek klinowy i rolke napinacza bo juz powoli czas. Ciekawostka która dzis odkryłem to ze mam dystanse na kołach z przodu tak na okolo 10-15mm a na tyle 20-25mm @Vision95 a Ty mowiłes abym dał dystane a one sa ???
  5. Jvsi

    Smoczyca V6

    Tu jest niby nowy do V6 i też 100A zobaczymy jak to będzie działać najwyżej stary naprawię i się podmieni
  6. Jvsi

    Smoczyca V6

    Polegałęm na wiedzy czapli i dostepnosci jaka miał
  7. Jvsi

    Smoczyca V6

    Alternator przyjechał teraz czas na montaż ??? zobaczymy czy wróci wszystko do normy. Potem zabiorę się za skrzynie biegów . @Misiek ten olej co podałeś mi to cenowo nie ma tragedii
  8. Jvsi

    Smoczyca V6

    zobacze co ma czapla jutro bede wiedział .
  9. Jvsi

    Smoczyca V6

    sprawnosc akumulatora 80% czyli nie jest zle , czekam za alternatorem i bedzie wymiana
  10. Jvsi

    Smoczyca V6

    juz działem w tym temacie wpierw pojdzie alternator do naprawy a potem zobaczymy co brdzie sie działo moze wsztko wróci do normy
  11. Jvsi

    Smoczyca V6

    na te chwile jestem w stanie tylko sprawdzic ładowanie ii było tak; Po odpaleniu silnika 18 V Po delikatnym przegazowaniu 15 V a na wyłaczonym 13,2 V Jutro bede miał miernik do sprawdzenia stanu akumulatora.
  12. Jvsi

    Smoczyca V6

    dzieki kazda rada jest cenna
  13. Jvsi

    Smoczyca V6

    w sumie racja nie pomyslałęm o tym w przyszłym tygodniu bede cos wiedział jade do kumpla na kompa
  14. Jvsi

    Smoczyca V6

    hejka dzis miałęm dziwne przypadki z ta moja złomega? Po odpaleniu silnika nie zgasły kontrolki od poduszki powietrznej , kontroli trakcji ,ABS oraz zadna wzkazowka sie nie ruszuła a do tego radio nie chciało sie uruchomic. natomoiast gdy ruszyłem po chwili wszystko ożyło natomiast jak hamowałem przed skrzyżowaniem znowu cisza i tak sie powtarza kilka razy potem jest na jakis czas spokoj . Czy moze ma to jakis zwiazek z blokujacym sie elektrozaworem w skrzy biegów na pierwszym biegu. (automat) dzis zauwazyłem ze długie swiatła znikneły Moze ktos przerabiał cos podobnego lub macie jakies pomysły . @wisien97 @Vision95 @Pejdzel @Misiek
  15. Wrażenia trudne do opisania ale oczywiscie w poztywnym tego słowa znaczeniu bylo suuuppeeerr
  16. Do następnego
  17. takie małe gowno unieruchomiło fiacika na trzy dni filtr regulatora przepływu paliwa.
  18. Jvsi

    Smoczyca V6

    dokładka zamontowana ale nie jestem zadowolony niestety za co nagle to po diable , bedzie trzeba ja poprawic lakierniczo progi beda załozone pozniej na ten weekend nie da rady.
  19. Myslałem ze Ty latasz na plandece a tu wanna ?
  20. Co te opony tak Ci strzelaja czyzby wujek Adolf oszczedza na nich??
  21. Hejka to jest moj drugi samochod którego uzywam na codzien do roznego rodzajju prac jak i do zwykłego przemieszczania sie . Jego ogromna zaleto to silnik 1.9 JTD czyli Jezdze Tanio Dieslem ? Jest bardzo pojemny niestety nie jest demonem predkosci ale cos za cos. Wyglad tez nie powala ale mam to w du**e wazne ze zarabia na siebie. Z wyposazenia które ma to jest klima i elektryczne szyby zaleta tez jest ze ma boczne drzwi odsuwane z dwóch stron . Bgaznik dachowy przydaje sie do przewozy długiej drabiny. Stan licznika to 9766km auto z 2002r. ale spokojnie jest oryginalny !!!!! Ciekawostka jest to ze fiaty te przy 399k przekreca sie licznik i leci od nowa . Ale spokojnie silnik igła kupiony od mechanika (kuzyn) takze wiem co kupowałem dlatego olałem wyglad wizualny liczy sie stan silnika a blache zawsze mozna zategowac ??
  22. czy ja dobrze kojarze ze to ten sam co w bmw?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...