Skocz do zawartości

Omegi zgłoszone do konkursu foto miesiąca "Sierpień 2024" - kliknij zdjęcie aby powiększyć

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpeg5.jpg

Poznajmy się lepiej ☺️


Vision95

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicz

A ja jestem Daniel mam lat 45😁 od 27 lat z mała przerwa związany z lakiernictwo samochodowym omegę mam od 7 lat ale pierwsze przejażdżki zaczynałem już nai w 98r i od tamtej pory zakochałam się w tym aucie 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Klubowicz

No to ja też się dopiszę...

Krzysztof, rocznik 1980, elektronik, radiowiec, miłośnik piłki nożnej.

Pierwsza Omegę A kupiłem w 2006 roku, jeździłem nią dwa lata. Później była Astra F, Vectra B, no i od listopada 2016 posiadam obecną Omegę BFL z roku 2001.

Wersja Design Edition, seria, silnik 2,2 w benzynie, kombi, zresztą jak wszystkie poprzednie, też w kombi.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czas i na mnie, pierwsze forum w jakimkolwiek się zarejestrowałem xD

Jestem Marek, rocznik 94', jestem żołnierzem, mam żonę od 2017 roku, trójkę dzieci i psa Heńka xD. W wolnych chwilach dom, dzieci jakieś drobne naprawy w gruzinach. W dłuższych wolnych chwilach jakieś grubsze akcje typu uszczelka pod głowicą czy łożysko z tyłu, a jak nie ma takich przypadków, to ganiam się ze strażą leśną crossem po lasach. Mieszkam koło Reska w Zachodniopomorskim. Omegi aktualnie posiadam dwie, OBfl 2.5dti manuel kombi 2001 rok po prawie dziesiecioletniej służbie w zakładzie psychiatrycznym, drugą mam OB 2.5v6 kombi 1998r w automacie po starszym Panu, który jest inwalidą i jeździ nią żona. W sumie miałem już dwanaście omeg, teraz dwie kolejne, co czyni je z kolei trzynastą i czternastą. 

Edytowane przez Kogut
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Klubowicz

Czas na mnie 🤣🫣

Cześć wszystkim 🙃👋🏻 Mam na imię Monika. Jestem liderem zespołu magazynowego a po pracy większość czasu spędzam w stajni ❤️

Niestety nie mam omegi, ponieważ @Vision95 nie wychodziłby z ciężarówki  żeby zarobić na 2 kluski 🤣 obecnie posiadam Astre H oraz Corse C. Czasami kradnę omegę od @Vision95 i wożę się po mieście 🤣🤣🤣😅 trzaskam fotki żeby miał co wrzucać na foto miesiąca 🤭🤭 i wożę mu tyłek jak spożywa napój bogów ( czyli rogacza 🦬)

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Cześć Wszystkim!

Jestem nowym użytkownikiem forum, mam na imię Mariusz rocznik 1994, więc w przyszłym roku zachodzi u mnie zmiana kodu na 3 z przodu 😄 Urodziłem się w Warszawie i mieszkam w Warszawie, dokładniej na Pradze Północ.

Póki co nie mam swojej Omegi, jestem w trakcie poszukiwania jakiejś B lub Bfl w sedanie z V6 pod maską, obecnie użytkuje od 5 lat Astre F 1.6 16v z 1994 roku, która ma u mnie dożywotke, dlatego szukam jej towarzystwa w postaci większej siostry jaką będzie Omega.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Witamy @Marros Zachęcamy do założenia tematu swojej omegi. Tu masz userów mieszkających (nie wiem czy wszystkich wymienilem :mysli:) w W-wie lub w rejonie. Może jakiegoś spontana ogarniecie 😉 

@Skroba

@Pejdzel

@Wąski

@Żaba

@ZwierzU

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Klubowicz

Witam wszystkich
Jestem Karol urodzony 2004r omega jest moim pierwszym samochodem i narazie jednym z silnikiem 2.2 benzyna automat sedan zajawka na omega przeszła od mojego kolegi który ma teraz 2 sztuki w kombi i obie 2.2 dti
Na co dzień pracuje jako pomoc lakiernika/blacharz samochodowy i blacharz to zawód wyuczony z zajawka do mechaniki

Wysłane z mojego T782H przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Witam wszystkich
Jestem Karol urodzony 2004r omega jest moim pierwszym samochodem i narazie jednym z silnikiem 2.2 benzyna automat sedan zajawka na omega przeszła od mojego kolegi który ma teraz 2 sztuki w kombi i obie 2.2 dti
Na co dzień pracuje jako pomoc lakiernika/blacharz samochodowy i blacharz to zawód wyuczony z zajawka do mechaniki

Wysłane z mojego T782H przy użyciu Tapatalka
 
No siema. Temat omegi już jest  . Teraz pozostało się spotkać ....

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Klubowicz
No siema. Temat omeg już jest  . Teraz pozostało się spotkać ....
No liczę że uda się na wigilię wpaść

Wysłane z mojego T782H przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Lider
W dniu 21.11.2023 o 20:32, Marros napisał(a):

Urodziłem się w Warszawie i mieszkam w Warszawie, dokładniej na Pradze Północ

@Marros Ja urodzony, wychowany i mieszkający na Grochowie 🙂

Tak najszybciej, to można się styknąć pod Narodowym, na kamykach, w zasadzie nawet jak bryczki nie odpalą, to mamy tak blisko, że się je tam dopchnie :haha6:

  • Lubię to 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Skroba napisał(a):

@Marros Ja urodzony, wychowany i mieszkający na Grochowie 🙂

Tak najszybciej, to można się styknąć pod Narodowym, na kamykach, w zasadzie nawet jak bryczki nie odpalą, to mamy tak blisko, że się je tam dopchnie :haha6:

Ja urodzony na Bródnie, ale wychowany i mieszkający najpierw na szmulowiznie, a od 12 lat Nowa Praga.

Czy Twój denaturat nie pochodzi czasem z Północnopraskiej strony miasta? Bo kiedyś na Konopackiej często stała srebrna B, którą gość z OKP później zmienił na BFl w Caravanie.

A swoją drogą parę miechów temu widziałem Cie z autobusu, jak jechałeś Grochowską przy Międzyborskiej, robi wrażenie zadbana B i dodatkowo wyróżnia się z tłumu 🙂 

Edytowane przez Marros
  • Lubię to 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marros Powitać też warszawa praga południe. na spontana ze skrobą to sie pisać mysle ze możemy bez problemu dystns mam z 3 snopy siana dalej.

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Lider
W dniu 22.11.2023 o 21:28, Marros napisał(a):

Czy Twój denaturat nie pochodzi czasem z Północnopraskiej strony miasta?

Dokładnie tak, to ta sama, odkupiłem ją od Muminka i zacząłem modzić 🙂

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Klubowicz

Planujesz? Muszę wiedzieć to wcześniej... i wstęp po opłacie talerzyka 😞 @Wąski Jest to impreza okolicznościowa z wynajem sali, więc tak z przysłowiowej "ulicy" się nie wejdzie 😞 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Klubowicz
Planujesz? Muszę wiedzieć to wcześniej... i wstęp po opłacie talerzyka  @Wąski Jest to impreza okolicznościowa z wynajem sali, więc tak z przysłowiowej "ulicy" się nie wejdzie  
Wiem wiem w tym roku narazie rezygnuje

Wysłane z mojego T782H przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Klubowicz
Godzinę temu, Wąski napisał(a):

Wiem wiem w tym roku narazie rezygnuje

Wysłane z mojego T782H przy użyciu Tapatalka
 

Ok. Dzięki za info 😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Klubowicz

Tak zastanawiałem czy tutaj pisać, jak i tak wszyscy mnie znają ale żeby nie było :classic_biggrin:

Mam na imię Kamil, rocznik 93' (także 30cha już pękła), mieszkam w Kutnie woj. łódzkim i z zawodu jestem Kierowcą zawodowym na międzynarodówce. Mało osób może wiedzieć że jestem wielkim fanem Japońskiej kultury JDMu. Historia Japońskich nielegalnych wyścigów Touge (wyścigi na przełęczach), driftingu, wyścigi na autostradach "MidnightClub" (gdzie auta przekraczały barierę 300/350km/h w latach 80's!) czy wyścigi na obwodnicy Osaki (Kanjo) to wszystko sprawia że można się w Japonii zakochać i tak też było w moim wypadku. Lata 80, 90 i 00' to piękne czasy Japońskiej motoryzacji. Nawet przy wyborze auta, oprócz Omegi był brany pod uwagę Lexus GS300/Toyota Aristo. Omega wygrała ze wzgledu na dużo niższą cene i dostępność części. Moja czerwona jest moją pierwszą Omegą którą mam już ponad 7 lat i dzielnie się trzyma, jednak swoja przygodę z Oplem zacząłem od Opla Calibry którą miałem 2 lata i tak wróciłem do tej marki. Obecnie  nastawiam się tylko na zakup Japońskich kultowych samochodów, więc Omega jest moim ostatnim autem europejskim jaki będę posiadał w garażu.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Witamy Cię @CzasiU w naszych sromnych progach. Od dzisiaj na Pan młodzieńcze 😛 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Klubowicz
2 minuty temu, Misiek napisał(a):

Witamy Cię @CzasiU w naszych sromnych progach. Od dzisiaj na Pan młodzieńcze 😛 

Na Pana to wiesz co trzeba mieć :11413233_872845936120813_1864894511_n:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
3 minuty temu, CzasiU napisał(a):

Na Pana to wiesz co trzeba mieć :11413233_872845936120813_1864894511_n:

Przemilczę to. Przy najbliższej okazji - wyjaśnię Ci to 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

Zdjęcia innych aut zgłoszone do konkursu foto miesiąca "Sierpień 2024"

10.jpg11.jpg

 

×
×
  • Dodaj nową pozycję...